Цифрові
Швидко, дешево, від 50 шт.
Трафаретні
від 3 днів, дорого, солідно
Офсетні
від 3 днів, дешево, багато
Пластикові
від 4 днів, практично
VIP
від 5 днів, дорого, престижно

Трафаретний друк візиток в Києві

Трафаретний друк візиток

Виготовлення візиток вважається найпопулярнішою послугою з тих, що пропонують друковані салони, адже візитка - це поширений рекламно-інформаційний носій. Вона несе в собі не тільки контактну інформацію про співробітника підприємства чи фірми, а й говорить про статус самого підприємства.

Саме тому важливо довірити дизайн та виготовлення візиток професіоналам, які представлять ваше підприємство в кращому, найвигіднішому світлі.

Наша друкарня «Актив Принт» має можливість друку візиток будь-яким доступним способом. Але якщо постало питання про створення унікальної, оригінальної візитки, трафаретний друк буде якраз до речі.

Технологія трафарету для друку візиток

Друк візиток у Києві

Існує декілька технологій друку візиток, наприклад, цифровий, офсетний друк. Але особливо цікаво виглядають візитки, видрукувані із застосуванням шовкографії.

Варто відзначити, що друк елітних корпоративних і ділових візиток трафаретним (або шовкографічним способом) - це вибір тих, хто хоче отримати по-справжньому незабутні, незвичайні, стильні візитки.

Наприклад, якщо потрібно терміново виготовити візитки в Києві для підтримки іміджу компанії або її конкретних співробітників, то тираж у дві-три сотні візитних карток шелкографского способом буде цілком доступним варіантом.

Переваги трафаретного друку візиток

Візитні картки виготовлені методом трафаретного друку

Чим так відрізняються надруковані за допомогою трафарету візитки (шовкографія киев) від звичайної офсетного або цифрового друку:

Візитки шовкотрафарет – це якісний, вишуканий продукт з відмінною передачею кольору і чітким, красивим зображенням. Вибираючи візитки трафарет, ви піклуєтеся про статус компанії, адже імідж підприємства, як і людини, складається саме з подібних дрібниць.

Вартість

Замовити візитки
Односторонні Двосторонні
однокольорові * 450.00 грн. 580.00 грн.
двокольорові * 580.00 грн. 900.00 грн.
триколірні * 750.00 грн. 1100.00 грн.
чотирьохкольорові * 900.00 грн. 1550.00 грн.
дизайнерський картон + от 200,00 до 250,00 грн
скруглення кутів + 50.00 грн.
Уф лак звичайний (1 сторона) + 500.00 грн.
УФ лак об'ємний (1 сторона) + 650.00 грн.
Термопод'ем (1 колір) + 900.00 грн.

* розмір 90х50 мм, на крейдованому папері 350 г/м2

Не економте на іміджі, замовте візитки у нас і Ваші партнери по достоїнству оцінять Вас і наш трафаретний друк;)

Оформити заявку!
фото