Друк бейджів для конференцій

Друк бейджів на замовлення є одним із напрямків діяльності компанії «Актив принт». Бейджі стали невід'ємним елементом виставок і конференцій та інших заходів, де багато не знайомих між собою людей. Без бейджика учасники знеособлені, адже не видно, хто він за посадою і як його звуть. Так організатори вигадали надрукувати іменні бейджі, які є універсальним носієм інформації та ідентифікатором.

Ті бейджі, які співробітники використовують постійно протягом тривалого часу, зазвичай виготовляють із довговічних матеріалів – металу, дерева чи пластику. Такі бейджі можна доповнити різними функціями – наприклад, використовувати їх як перепустку.

Як зробити вдалий бейдж на конференцію

Приклад друку бейджів

Друк бейджів на конференції – далеко не дрібниця. Можна, звичайно, взяти прозорі пластикові бейджі на прищіпці розміром із візитку та самостійно вирізати вкладки, надруковані на офісному принтері. Але це з перших хвилин заходу знівелює усю масштабну підготовку. Гостей не залишить почуття, що на них заощадили, та й мало користі від міні-бейджика, який доведеться до непристойності пильно вдивлятися.

Раціональніше доручити друк бейджів професіоналам. Це звільнить час організаторів та посилить позитивну думку про їхню роботу. Бейджі для конференцій мають свою специфіку, щоб зробити їх вдалими, необхідно використовувати хороший матеріал та знати низку секретів.

Для конференцій частіше замовляють паперові бейджі на стрічці (шнурку) або зі шпилькою. Залежно від тиражу застосовується цифровий чи офсетний друк. На сучасному обладнанні ми робимо покриття ламінаційною плівкою для захисту та прорізаємо отвір для кріплення. За бажанням клієнтів пропонуємо замовити пластикові з магнітом, металеві з гравіюванням, дерев'яні бейджики з варіантами кріплення на вибір. Все залежить від термінів на підготовку для виробництва, бюджету та тематики заходу.

Додаткові поради

Принципи роботи нашої компанії

Про бейджи на конференцію найчастіше згадують в останні моменти: чи цей пункт втрачається в морі питань, чи постійно відкладається, як не терміновий, чи керівництво не схвалило колишній варіант через якість виконавців.

З нами співпрацюють різні компанії, ми робимо такі бейджі, які не розчарують ані організаторів, ані гостей.

Для комплексного замовлення, окрім бейджиків на конференцію, виготовимо та іншу друковану продукцію для вашого івента: програми, каталоги, буклети, календарі, блокноти тощо. Для замовлення поліграфічних послуг зателефонуйте нам або приїжджайте в офіс, контакти та карта є на сайті. Далі ми озвучимо ціну для оплати, домовимося про матеріал, терміни та доставку зручною для замовника.

Оперативне виготовлення бейджів на замовлення – це наша відповідальність. Ми не підіб'ємо, навіть якщо конференція буде завтра і треба надрукувати бейджі дуже терміново та якісно.

Оформити заявку!
фото