Бейджи для конференцій

Бейджи стали невід'ємним елементом виставок і конференцій та інших заходів, на яких багато не знайомих між собою людей. Без бейджика учасники знеособлені, адже не видно хто він за посадою і як його звуть. Так організатори придумали надрукувати іменні бейджі, які є універсальним носієм інформації і ідентифікатором.

Ті бейджи, які співробітники використовують постійно протягом тривалого часу, звичайно виготовляють із довговічних матеріалів - дерева або пластику. Такі бейджи можна доповнити різними функціями - наприклад, використовувати їх як пропуск.

Як зробити вдалий бейдж на конференцію

Приклад друку бейджів

Друк бейджів на конференції - далеко не дрібниця. Можна, звичайно, взяти прозорі пластикові бейджі на прищіпки розміром з візитку і самостійно вирізати вкладиші, надруковані на офісному принтері. Але це з перших хвилин заходу знівелює всю масштабну підготовку. Гостей не покине відчуття, що на них зекономили, та й мало користі від міні-бейджика, в який доведеться до непристойності пильно вдивлятися.

Раціональніше буде доручити друк бейджів професіоналам. Це звільнить час організаторів і посилить позитивну думку про їхню роботу. Бейджи для конференцій мають свою специфіку, щоб зробити їх вдалими, необхідно використовувати хороший матеріал і знати ряд секретів.

  1. Акцент на ім'я. На подібних івентах, більшість людей один одного не знають. Виділення імені на бейджику посилить комунікацію між учасниками. Це буде знак, що можна називати колег по імені і невимушено заводити корисні знайомства.
  2. Виграшний розмір. Найкраще для конференції, виставки, семінару і т.д. підійдуть бейджики розміром приблизно 10х7 см. Дрібний бейдж погано читається, а надто великий буде виглядати безглуздо на тлі суворого одягу. За бажанням можна закруглити кути для додання оригінальної форми.
  3. Знаки відмінності. Для категорій учасників краще передбачити відмінності за кольором фону, шрифтів, шнурка і т.д. Організаторам легше буде зрозуміти, де доповідачі, відвідувачі або представники ЗМІ. Гостям не доведеться шукати господарів заходу, щоб задати питання, чи попросити про допомогу.

Додаткові поради

Принципи роботи нашої компанії

Про бейджах на конференцію часто згадують в останні моменти: або цей пункт втрачається в море запитань, або постійно відкладається як не терміновий, або керівництво не схвалило колишній варіант через якість виконавців.

З нами співпрацюють різні компанії, ми робимо такі бейджи, які не розчарують ні організаторів, ні відвідувачів.

Для конференцій частіше замовляють паперові бейджи на стрічці (шнурку) або зі шпилькою. Залежно від тиражу застосовується цифровий, або офсетний друк. За бажанням клієнтів пропонуємо замовити також пластикові з магнітом, металеві з гравіюванням, дерев'яні бейджики з варіантами кріплення на вибір. Все залежить від термінів на підготовку, бюджету та тематики заходу.

Для комплексного замовлення, крім бейджиків на конференцію, виготовимо й іншу друковану продукцію для вашого івенту: програми, каталоги, буклети, календарі, блокноти і т.д. Для замовлення поліграфічних послуг зателефонуйте нам по телефону або приїжджайте в офіс, контакти і карта є на сайті. Далі ми озвучимо ціну для оплати, домовимося про матеріал, термін і доставку.

Оперативне виготовлення бейджів на замовлення - це наша зона відповідальності. Ми не підведемо, навіть якщо конференція буде завтра і треба надрукувати бейджи дуже терміново і якісно.

Оформити заявку!
фото