Виготовлення фірмових бланків у Києві

Замовити виготовлення фірмових бланків у Києві

Замовляйте термінове виготовлення фірмових бланків у Києві з усіх типів паперів, тільки у нас за вигідними та доступними цінами. На позитивний імідж компанії впливає кожна дрібниця: конверти з логотипом, фірмовий бланк та багато іншого. Що стосується паперових носіїв, то їм надається велике значення у ділових колах. Вони надають солідності компанії, підвищують її імідж в очах партнерів.

Замовити друк фірмових бланків можна у нашій друкарні «Актив Прінт». Офіційні фірмові бланки необхідні написання заяв у різні інстанції та організації, підписання договорів і контрактів. Фірмовий бланк - це паперовий лист А4 який є офіційним документом, головним чином працює на стиль та імідж компанії. Також використання таких бланків дозволяє грамотно оформити документацію, наприклад, у податковій інспекції чи інші контролюючі органи.

Якісне виготовлення фірмових бланків

Бланки із золотим тисненням

Наша друкарня пропонує виготовлення бланків на якісному папері з використанням найсучаснішого друкарського обладнання. Наприклад, виготовлення фірмових бланків на папері Colotech користується великою популярністю в Києві. Справа в тому, що папір colotech має однорідну гладку поверхню і відрізняється сліпучою білизною. Саме її використовують для друкування фірмових бланків та іншої продукції. Фірмовий бланк організації зазвичай містить:

Оригінальний дизайн бланків з логотипом компанії, фірмовим шрифтом і зображення інших знаків, що відрізняють нашу продукцію, стане ще одним доказом вашого серйозного підходу до бізнесу. Фірмові бланки дозволяють налагодити документообіг з іншими компаніями та організаціями - вони багато в чому полегшили обмін діловою інформацією. Будь-який документ є носієм інформації, яка часто має бути правильно викладена й оформлена за всіма правилами.

Друк фірмових бланків на замовлення в Києві

друк фірмових бланків на замовлення

Ми пропонуємо скористатися нашою пропозицією і замовити друк фірмових бланків для різних цілей, це можуть бути:

Вартість друку фірмових бланків

Зразки фірмових і звичайних бланків

Бланки є найпростішим видом поліграфічної продукції, тому виготовлення їх в нашій друкарні досить оперативне. Основне завдання, яке стоїть перед нами, - зробити дизайн бланків, виходячи з побажань замовника з використанням фірмового стилю, логотипу, кольорів, шрифту.

Кількість 100 од. 200 од. 300 од. 400 од.
Вартість 701.00 грн. 1115.00 грн. 1459.00 грн. 1659.00 грн.

* Ціна з урахуванням паперу Colotech 100 г/м2

Замовлення на друк фірмових бланків від 1000 штук виконується на офсетному устаткуванні.

Ми гарантуємо оперативне та якісне виготовлення фірмових і звичайних бланків!

Оформити заявку!
фото