Виготовлення фірмових бланків у Києві

Замовити виготовлення фірмових бланків у Києві

На позитивний імідж компанії впливає кожна дрібниця: конверти з логотипом компанії, фірмові бланки та багато іншого. Взагалі, що стосується паперових носіїв, то їм приділяється велике значення в ділових колах. Вони надають солідність компанії, підвищують її імідж в очах партнерів.

Офіційні фірмові бланки необхідні для написання заяв у різні інстанції та організації, підписання договорів і контрактів. Можна навіть сказати, що фірмовий бланк - це свого роду офіційний документ, «обличчя» компанії, яке головним чином працює на її стиль та імідж. Також використання таких бланків дозволяє грамотно оформити документацію, наприклад, в податковій інспекції або в інші контролюючі органи.

Якісне виготовлення фірмових бланків

Бланки із золотим тисненням

Наша друкарня пропонує виготовлення фірмових бланків на якісному папері з використанням найсучаснішого друкарського обладнання. Наприклад, їх виготовлення на папері Colotech в Києві, яку ми здійснюємо, користується великою популярністю. Справа в тому, що папір colotech має однорідну гладку поверхню й відрізняється сліпучою білизною. Саме її використовують для друку бланків та іншої фірмової продукції.

Оригінальний дизайн бланків з логотипом компанії, фірмовим шрифтом і зображення інших знаків, що відрізняють нашу продукцію, стане ще одним доказом вашого серйозного підходу до бізнесу. Фірмові бланки дозволяють налагодити документообіг з іншими компаніями та організаціями - вони багато в чому полегшили обмін діловою інформацією. Будь-який документ є носієм інформації, яка часто має бути правильно викладена й оформлена за всіма правилами.

Друк бланків на замовлення в Києві

друк фірмових бланків на замовлення

Ми пропонуємо скористатися нашою пропозицією й замовити бланки для найрізноманітніших цілей. Це можуть бути:

Вартість

Зразки фірмових і звичайних бланків

Бланки є найпростішим видом поліграфічної продукції, тому виготовлення їх в нашій друкарні досить оперативне. Основне завдання, яке стоїть перед нами, - зробити дизайн бланків, виходячи з побажань замовника з використанням фірмового стилю, логотипу, кольорів, шрифту.

Кількість 100 шт. 200 шт. 300 шт. 400 шт.
Вартість 620.00 грн. 987.00 грн. 1290.00 грн. 1467.00 грн.

* Ціна з урахуванням паперу Colotech 100 г/м2

Ми гарантуємо оперативне та якісне виготовлення фірмових і звичайних бланків!

Оформити заявку!
фото