Друк фірмових блокнотів з логотипом

Приклад надрукованих блокнотів з спіральною палітуркою

З моменту появи писемності людство записує корисну інформацію, не сподіваючись на пам'ять. Наші предки застосовували для цього кам'яні плитки, сувої папірусу, берестяні грамоти. У сучасному світі їх з успіхом замінили паперові блокноти, друк яких сьогодні можна замовити з будь-яким дизайном і фірмовим логотипом.

Наукові та політичні конференції, рекламні акції, збори та презентації - на цих заходах блокноти традиційно виступають і в ролі носіїв інформації, і в якості приємних сувенірів.

Фірмові блокноти з логотипом - чудовий привід, щоб виділитися й запам'ятатися.

Друк блокнотів - деталі виробництва

Друк фірмових блокнотів з логотипом

Блокноти поділяються на два види: відривні й перекидні. У відривних моделях палітурка закріплюється за допомогою термоклею, для перекидних використовується пластикова або металева пружина. До послуги друку фірмових блокнотів з логотипом входить нанесення ексклюзивного символу як на обкладинку, так і на кожен лист виробу. За бажанням клієнта можливе ламінування обкладинки. При виконанні замовлення на друк блокнотів понад 500 одиниць здійснюється вибіркове або суцільне УФ лакування, що підвищує термін служби блокнота й поліпшує його зовнішній вигляд.

Склеювання за допомогою термоклея актуально для відносно тонких блокнотів (20-30 аркушів). Такі вироби добре підходять саме як сувеніри. А для тих, що використовуються часто, ми пропонуємо виготовлення фірмових блокнотів на пружині.

Виготовлення блокнотів з логотипом на замовлення

Зразки надрукованих блокнотів

В асортименті нашої друкарні передбачено виготовлення блокнотів офсетним і цифровим друком. Вибір способу друку залежить від обсягу замовленої партії: до 100 шт - цифра, більше 100 шт - офсет.

Основні розміри:

Виходячи з наведених розмірів, можна замовити і невеликі кишенькові сувеніри, і солідні ділові блокноти.

Друк блокнотів - ціна й терміни виготовлення

Фірмовий блокнот на замовлення в Києві

При виготовленні блокнотів на замовлення оптової партії клієнт отримує очевидні, вигідні з багатьох боків переваги. Ми гарантуємо професійний підхід до кожного замовлення. Швидке виконання замовлення від кількох годин до 2-3 діб залежить від обсягу замовлення, його терміновості й потреб клієнта.

З урахуванням побажань замовника виконується:

Отже, якщо у вас намічається конференція, ви хочете привітати клієнтів та партнерів з наступаючими святами або плануєте проведення грандіозної акції - саме час подумати про те, щоб замовити друк блокнотів. Ціна послуги складається з обраного покупцем матеріалу обкладинки, способу друку та розміру блокнота. При постійній співпраці надаються знижки.

Думайте, вирішуйте, телефонуйте й замовляйте. Якщо потрібна консультація або допомога в розрахунку вартості замовлення, звертайтесь у будь-який зручний для вас час. Будемо раді допомогти кожному! «Актив принт» - надійна київська друкарня для успішного бізнесу.

Оформити заявку!
фото