Друк фірмових блокнотів із логотипом

Приклад надрукованих блокнотів з спіральною палітуркою

Друк блокнотів з логотипом у друкарні «Актив Прінт» - це індивідуальне виготовлення на замовлення в Києві. З моменту появи писемності людство записує корисну інформацію, не сподіваючись на згадку. У сучасному світі їх успішно замінили паперові блокноти, друк яких сьогодні можна замовити з будь-яким дизайном та фірмовим логотипом.

Наукові та політичні конференції, рекламні акції, збори та презентації — на цих заходах блокноти традиційно виступають і в ролі носіїв інформації, і як приємні сувеніри.

Блокноти поділяються на два види: відривні та перекидні. У відривних моделях палітурка закріплюється за допомогою термоклею, для перекидних використовується пластикова або металева пружина. Фірмові блокноти з логотипом — чудова нагода, щоб виділитися і запам'ятатися.

Друк блокнотів - деталі виробництва

Печать фирменных блокнотов с логотипом

У нашій друкарні передбачено друк блокнотів офсетним та цифровим методом. У послугу друку фірмових блокнотів з логотипом входить нанесення ексклюзивного символу як на обкладинку, так і на кожен аркуш виробу. Вибір способу друку залежить від обсягу партії, що замовляється: до 100 шт - цифра, більше 100 шт - офсет. Блокнот для записів оснащується обкладинкою та блоком, стандартні розміри:

Виходячи з наведених розмірів, можна замовити і невеликі кишенькові сувеніри, і великі ділові блокноти в шкіряній обкладинці. За бажанням клієнта можливе ламінування обкладинки. При виконанні замовлення на друк блокнотів понад 500 штук проводиться вибіркове або суцільне УФ лакування, що підвищує термін служби блокноту і покращує його зовнішній вигляд.

Виготовлення блокнотів із логотипом на замовлення

Зразки надрукованих блокнотів

Ексклюзивне виготовлення блокнотів на замовлення в твердій обкладинці це дуже престижно, але дорого. Тому дуже поширений матеріал для виготовлення обкладинки для блокнота – картон одностороннього крейдування. Посадка палітурки на термоклей актуальна для відносно тонких та бюджетних блокнотів до 50 аркушів. Такі вироби чудово підходять саме як сувеніри. А для найчастіше використовуваних ми пропонуємо виготовлення фірмових блокнотів на пружині.

З урахуванням побажань замовника виконується:

Переваги виготовлення блокнотів у нас

Фірмовий блокнот на замовлення у Києві

При виготовленні блокнотів на замовлення оптовою партією клієнт отримує очевидні, вигідні з багатьох боків переваги. Ми гарантуємо професійний підхід до кожного замовлення. Швидке виконання замовлення від кількох годин до 2-3 діб залежить від обсягу замовлення, його терміновості та потреб клієнта.

Отже, якщо у вас намічається конференція, хочете привітати клієнтів та партнерів з наступаючими святами або плануєте проведення грандіозної акції — саме час подумати про те, щоб замовити блокноти з лого. Ціна послуги складається з обраних покупцем матеріалу обкладинки, способу друку та розміру блокнота. При постійній співпраці надаються знижки.

Телефонуйте і замовляйте друк на блокнотах, якщо потрібна консультація або допомога з розрахунку вартості замовлення — звертайтеся в будь-який зручний для вас час. Будемо раді допомогти кожному! Актив принт — надійна київська друкарня для успішного бізнесу.

Оформити заявку!
фото