З фотографією
індивідуальні
З логотипом
корпоративні

Друк на чашках, фото на кухлях і келихах

Приклад друку на чашках і кухлях

Ми здійснюємо друк на чашках та кухлях у Києві від одиничного екземпляра до тиражу для роздачі на виставці. Замовити чашку з фото рекомендуємо у друкарні «Актив Принт», ми гарантуємо відмінну якість. Фото на чашці зробить її оригінальним та цінним подарунком. Виготовляємо сувенірні кухлі на замовлення великими тиражами з різними видами написів, яскравими та барвистими фотографіями міст, пейзажів, птахів, тварин тощо. Готові шаблони для друку на кружках, футболках та пазлах.

У нас ви можете замовити:

Також ми виготовляємо:

Технологія друку на чашках і кухлях

Друк на чашках ми робимо за технологією гравертон — цей спосіб абсолютно нешкідливий для людини. Зображення переноситься з паперу для термопереносу в верхній шар чашки при температурі в 200 градусів і набуває красивий глянсовий блиск. Після цього воно стає стійким до води, подряпин і коливань температури.

Ми виберемо більш підходящу для вас чашку, кухоль або келих, відштовхуючись від ваших уподобань, будь це скло або кераміка, з матовим або гладким покриттям. Різноманітний асортимент складається з різних форм, кольорової гами та розмірів ємностей:

Вартість нанесення на чашки

Приклад чашок під нанесення
Найменування Вартість
Чашка 80х95 мм, - біла, євроциліндр обсяг 330 мл 150 грн.
Чашка 80х95 мм, - кольорова всередині або кольорова ручка і облямівка або кольорова всередині і ручка (чорна, бордова, помаранчева, синя, зелена, жовта, рожева) євроциліндр обсяг 330 мл 200 грн.
Чашка 84х115 мм, - біла, обсяг 420-450 мл 220 грн.
Чашка кольорова всередині з кольоровою ложкою, обсяг 308 мл. — червоний, жовтий, синій, чорний, коричневий 300 грн.
Чашка хамелеон, магічна 82х95 мм. — зелена, чорна, синя, червона 300 грн.

* Підготовка макета для друку на чашці (розміщення фото і тексту) від 30.00 грн.

Замовляйте друк на: чашках, кухлях, футболках, толстовках та пазлах у друкарні «Актив Принт» - гарантуємо відмінну якість та термінове виготовлення в Києві!

Оформити заявку!
фото