Цифрові
Швидко, дешево, від 50 шт.
Трафаретні
від 3 днів, дорого, солідно
Офсетні
від 3 днів, дешево, багато
Пластикові
від 4 днів, практично
VIP
від 5 днів, дорого, престижно

Офсетний друк візиток

Приклад офсетного друку візиток

Хочете замовити офсетні візитки для співробітників підприємства в Києві? Збільшився штат співробітників і їм теж потрібні нові візитні картки у великих кількостях? А може бути, у вашій компанії змінився логотип, або змінився корпоративний стиль, або у зв'язку з розширенням додалися нові адреси і телефони магазинів?

Тоді друк нових візитних карток повинен стати для вас першочерговим завданням. Тим більше, якщо штат співробітників великий, а візитні картки потрібні всім. Постає питання: де надрукувати недорого візитки великим тиражем?

Офсетна технологія друку візиток

Офсетний друк візиток - це недорогий і якісний спосіб друку. Будь-який досвідчений друкар скаже, що вартість виготовлення візиток безпосередньо залежить від технології друку. І, природно, при великих тиражах завжди використовується офсет. Не винайшли поки більш економічного способу виготовлення великого тиражу візиток. Це найпоширеніша технологія, яка дає можливість повноколірного і яскравою друку при невисокій собівартості. При офсетному друку на виготовлення візиток ціна буде вельми розумною. При цьому продуктивність офсетного обладнання набагато вище, ніж у цифрових принтерів. Ця технологія дозволяє друкувати яскраві і якісні зображення на матовому або глянсовому папері у великих обсягах.

Переваги замовлення в нашій друкарні

Візитні картки

Виготовлення візиток - у Києві поширена послуга, і купившись на рекламні ходи на подобі «виготовлення візиток недорого», далеко не завжди можна отримати якісний товар, а не його бліду подобу.

Завдяки новому сучасному обладнанню та кваліфікованому персоналу ми впевнені в тому, що віддаємо своїм клієнтам бездоганну продукцію. Друковані пристрої, які ми використовуємо, розраховані не тільки на виготовлення візиток, а й флаєрів, журналів, каталогів і інших поліграфічних виробів, що мають високі вимоги щодо якості. Як результат, не залежно від поставленого завдання, ми завжди отримуємо яскраві та насичені кольори, а також високу чіткість наносяться зображень.

Якщо Вам дійсно важливо якість продукції, ви не пошкодуєте, замовивши її у нас.

«Актив Принт» - комплексний друк в Києві

Офсетні візитні картки

Припустимо, Ви вирішили замовити візитки, але не можете визначитися який саме спосіб друку підходить? Фахівці друкарні «Актив Принт» докладно вам розкажуть про те, що включає в себе друк візиток, яка вартість кожного способу друку, а також порадять найкращий варіант того, як надрукувати візитки недорого. Якщо мова йде про невеликі тиражі і ексклюзивних продуктах, то ми можемо запропонувати один з двох способів друку: «цифра» і «шовкографія».

Вартість візиток, офсет

Візитні картки виготовлені методом офсетного друку
Тираж Односторонні Двосторонні
1000 шт. 980.00 грн. 980.00 грн.
2000 шт. 1450.00 грн. 1450.00 грн.
3000 шт. 2180.00 грн. 2180.00 грн.
5000 шт. 2470.00 грн. 2470.00 грн.
10000 шт. 4830.00 грн. 4830.00 грн.
20000 шт. 9660.00 грн. 9660.00 грн.

* розмір 90х50 мм, УФ лакування з одного боку

Ми пропонуємо Вам замовити офсетний друк візиток недорого й при цьому на високому рівні, скориставшись послугами нашої друкарні!

Оформити заявку!
фото