Що потрібно знати перед друком книг у нашій друкарні

Друк книг малими тиражами в Києві

Перш ніж замовити друк книг, слід визначитися з форматом і палітуркою, як буде виглядати книга в готовому виробі. Якщо ж ви не маєте власних ідей на цей рахунок, наші фахівці запропонують вам варіанти:

  1. формат видання (важливо не забувати щодо відстані для різання та переплетення)
  2. розмір шрифтів
  3. кольоровість друку

Після завершення верстання необхідно перевести книгу у формат PDF, ще раз перечитати її й перевірити на наявність помилок, остаточно узгодити макет і відправити до друку.

Способи друку книг у друкарні «Актив-Принт»

Цифрове обладнання для друку книг від 1 примірника

Дуже важливо визначитися з кольоровістю друку, адже від цього залежатиме вартість книги. Чорно-білий або кольоровий друк. Ви можете замовити друк книги в друкарні «Актив-Принт» на папері різних щільностей. У більшості випадків друк книг проводиться на таких видах паперу:

З нашою допомогою ви можете оформити друк 1 книги, зробивши комусь оригінальний подарунок. Адже особливо приємно взяти в руки не просто цікаву, але й якісно виготовлену книгу.

Ми використовуємо цифровий друк (не ризограф), якщо книга виходить малим тиражем до 200 примірників. Таке замовлення ми готові виконати в найкоротший термін: від 2 до 5 днів. Замовлення в більшій кількості друкуються офсетом теж максимально швидко - від 7 днів.

Види книжкових палітурок

замовити друк книги в офсетній друкарні

Наша друкарня здійснює друк книг, пропонуючи різні палітурки:

Друкарня «Актив-Принт» йде в ногу з часом, здійснюючи на сучасному обладнанні друк книг малими тиражами від 1 екземпляра будь-якого формату у високій якості.

Оформити заявку!
фото