Друк книг малим тиражем, видавництво

Приклад надрукованій книги

Перш ніж замовити друк книг з ISBN номером, рекомендуємо визначитися з форматом і палітуркою, як буде виглядати книга в готовому виробі. Якщо ж ви не маєте власних ідей на цей рахунок, наші фахівці запропонують вам варіанти:

  1. формат видання (важливо не забувати про полях для різання і палітурки)
  2. розмір шрифтів
  3. кольоровість друку

Після закінчення верстки необхідно перевести книгу в формат PDF, ще раз прочитати її і перевірити на наявність помилок, остаточно узгодити макет і відправити в друк.

Способи друку книг в друкарні «Актив-Принт»

Цифрове обладнання для друку книг від 1 примірника

Щоб видати книгу малим тиражем, важливо на першому етапі визначитися з кольоровістю та типом друку, адже від цього буде залежати кінцева вартість друку вашої книги. Чорно-білий друк дешевше ніж кольорова, але при кольоровий офсетного друку (CMYK) можливе використання кольорових пантонов. Ви можете замовити друк книги в друкарні «Актив-Принт» на папері різної щільності. У більшості випадків кольорова і монохромний друк книг проводиться на таких видах паперу:

З нашою допомогою ви можете оформити друк 1 книги, зробивши комусь оригінальний подарунок від душі. Адже особливо приємно отримати і взяти в руки не просто цікаву, але ексклюзивно і якісно виготовлену книгу.

Ми використовуємо цифрову печатку (НЕ різограф), якщо книга виходить малим тиражем до 200 примірників. Таке замовлення ми готові виконати в найкоротший термін: від 2 до 5 днів. Замовлення в більшій кількості друкуються офсетом теж максимально швидко - від 7 днів.

Види книжкових палітурок

друк книг в друкарні

Наша друкарня здійснює швидкий друк книг, пропонуючи різні види плетінь:

Друкарня «Актив-Принт» йде в ногу з часом, здійснюючи на сучасному обладнанні друк книг малими тиражами від 1 екземпляра будь-якого формату в високій якості.

Оформити заявку!
фото