Цифрові
Швидко, дешево, від 50 шт.
Трафаретні
від 3 днів, дорого, солідно
Офсетні
від 3 днів, дешево, багато
Пластикові
від 4 днів, практично
VIP
від 5 днів, дорого, престижно

Vip візитки - неповторний стиль, якість та довговічність

Друк дорогих vip візиток із золотим тисненням

Візитна картка співробітника будь-якого підприємства є не тільки носієм інформації про конкретну людину, а й носієм її іміджу, а також іміджу підприємства в цілому. Це ваше друге обличчя, яке згодом заочно буде нагадувати партнерам про вас і про компанію, яку ви представляєте. І дуже важливо, щоб це «обличчя» не тільки створювало приємне перше враження, але і служило як можна довше, що б частіше нагадувати про Вас, Вашу компанію і несло позитивні емоції.

Ми випускаємо високоякісні елітні візитки на різних матеріалах, зокрема:

Візитки на оксамиті із золотим тисненням

Крім того, ми готові запропонувати безліч варіантів обробки vip візиток, наприклад:

Чому варто замовити елітні візитки

Виготовлення елітних і неповторних візиток

Чи варто говорити про те, що дешеві картонні візитки практично не використовуються співробітниками солідних і надійних компаній. По-перше, паперова візитка, на відміну від vip візитки, надрукованій на пластику, оксамиті або металі, прослужить відносно недовго. Вона швидко втратить вигляд, порветься і, швидше за все, неабияк потріпавшись, відправиться у відро для сміття. Елітні візитки (або візитки vip - кому як зручніше) навіть при тривалому використанні не втратять ні своєї форми, ні кольору. Дорогі візитки - відмінне доповнення до реклами абсолютно нової компанії, організації.

Взагалі, говорячи про позиціонування, слід окремо відзначити, що кожен носій інформації про компанію розставляє свої акценти, і від того, наскільки якісні, ексклюзивні й неповторні візитки ви зробите для себе або своїх співробітників, залежатиме й ставлення партнерів до вас і ваших послуг.

Замовлені у нас Vip візитки відзначаються якістю роботи і стилем виготовлення, а це для нас найвища оцінка!

Оформити заявку!
фото