Цифрові
Швидко, дешево, від 50 шт.
Трафаретні
від 3 днів, дорого, солідно
Офсетні
від 3 днів, дешево, багато
Пластикові
від 4 днів, практично
VIP
від 5 днів, дорого, престижно

Про термінові цифрові візитки

Візитні картки виготовлені методом цифрового друку

Бувають такі моменти, коли потрібно терміново відправитися в службову поїздку, на ділову зустріч або виставку, де можна познайомитися з потенційними партнерами і, природно, обмінятися контактними даними, а візиток залишилося всього пару штук. У цьому випадку справжнім порятунком стане терміновий друк візиток.

Візитна картка - необхідний атрибут ділової людини. Вона не тільки надає інформацію про конкретну людину або компанію, але і є обличчям цієї самої компанії. Стильні, якісні візитки, друк яких є вельми затребуваною і доступною послугою, свідчить про статус компанії, її благонадійність.

Вам потрібні візитки терміново?

Замовити візитки терміново

У діловому світі важливо рухатися з великою швидкістю, щоб усе і скрізь встигнути - одна подія змінює іншу, зустрічі, поїздки, численні контакти, презентації. Чи не правда, при такому темпі, часто виникають ситуації, коли візитки потрібні "тут і зараз", а їх не виявляється під рукою?

Якщо раптом вам знадобилися візитки терміново в Києві, наша друкарня готова взяти на себе цю відповідальну роботу: розробити візитки, надрукувати й нарізати.

Оперативність роботи друкарні дозволяє виготовити візитки швидко: створити макет, підігнавши шаблон під вимоги замовника й надрукувати візитки.

Візитки за 5 хвилин

Візитки за 5 хвилин

Наші фахівці зможуть надрукувати і порізати візитки за 5 хвилин тільки з готового макету. Досвід і професіоналізм співробітників дозволяє зробити все швидко і якісно. Вам лише потрібно буде вирішити, яку папір використовувати для друку візитних карток: малювання, структурна, офсетний, глянцева.

Так що вам не доведеться червоніти перед партнерами і пояснювати, як кажуть, на пальцях, де знаходиться ваша компанія, чим займається і як з вами зв'язатися - про все коротко, але ємко розкажуть ваші візитки.

Візитки за 1 годину

Візитки за 1 годину

Якщо ж макета нету і його треба терміново зробити, що б отримати візитки за 1 годину. При цьому дизайнеру треба відкласти його поточну роботу і зайнятися вашим замовленням. Досвідчений дизайнер за допомогою спеціалізованого графічного редактора швидко виготовить макет візитки за вже готовим шаблоном, виходячи з ваших потреб. Замовнику залишиться лише затвердити макет. Після затвердження макета справа стоїть за малим - цифровий друк візиток і їх нарізка. Це теж займе не більше декількох хвилин.

Треба пам'ятати, що така моментальна друк візиток увазі невелику націнку. При цьому і звичайні замовлення ми виконуємо дійсно швидко, так що ви без проблем зможете дешево і оперативно отримати візитки в нашій друкарні.

Вартість звичайного цифрового друку візиток

* Розмір 89x51 мм, на візиточному папері DNS / Colotech 300 г/м2

Заказать визитки в Киеве
Односторонні Двосторонні
Візитки без заливки *
(з білими полями 4 мм по периметру)
200.00 грн. 250.00 грн.
Візитки із заливкою *
(фарба торкається краю зрізу)
200.00 грн. 250.00 грн.
Дизайнерський папір + 250.00 грн.
Глянцева ламінація (двостороння) + 190.00 грн.
Матова ламінація (двостороння) + 250.00 грн.
Скруглення кутів + 50.00 грн.

Отже, настав момент замовити візитки терміново ... Нам це знайомо, а тому ми готові в будь-який момент приступити до оперативної роботи, і в самі короткі терміни стильні та якісні візитки будуть у вас в руках.

Оформити заявку!
фото