Широкоформатний
друк
Друк на полотні
картин, фотографій

Повнокольоровий широкоформатний друк

Плоттер для повноколірного широкоформатного друку

Широкоформатний друк є одним з основних способів виготовлення інтер'єрної та зовнішньої реклами. Повнокольоровий широкоформатний друк дозволяє створити переконливу, яскраву рекламу, яка відразу впадає в очі спостерігачеві навіть з великих відстаней.

Послуги широкоформатного друку застосовують як для реклами товарів і послуг, так і для презентації свого підприємства, для того, щоб підкреслити його корпоративний стиль. Це банери, розміщені на рекламних щитах і фасадах будівель, вивіски, афіші, оформлення вітрин, інтер'єрів, постери, плакати, декорації та багато іншого.

Широкоформатний друк на папері

Широкоформатний друк плакатів на папері

Великі формати затребувані не тільки в рекламній сфері але й при оформленні в приміщень, торгових залів і навіть для декору своєї квартири. Однією з наших послуг є широкоформатний друк на рулонному папері - відмінний варіант для оформлення інтер'єру, так як вимагає мінімум дизайнерської творчості при приголомшливому результаті.

Для досягнення кращого результату можна також друкувати на фотопапері - це додає роботі глянсовий блиск і яскравість картинки. При друці використовується рулонний метод подачі паперу, з шириною рулону приблизно 1,6 метра. Це зручно для друку плакатів, стіннівок і афіш стандартних розмірів А0, А1 и А2.

Широкоформатний друк на оракалі

Широкоформатний друк на оракалі

Що стосується друку на плівці, то саме широке поширення набула марка «Оракал», яка давно вже зарекомендувала себе на ринку рекламних послуг. По-перше, фарба наноситься на цю плівку дуже швидко і якісно, створюючи насичене, яскраве зображення. По-друге, цей самоклеющийся матеріал як не можна краще підходить саме для зовнішньої реклами, так як плівка дуже міцна і витримує будь-які погодні умови і перепади температури.

Друк на плівці «Оракал» - це безмежні можливості для виробництва самої різної реклами - від простих наклейок до зовнішньої реклами такий як оформлення вітрин, вивісок, виставкових стендів, офісних табличок і т.п.

Терміновий широкоформатний друк

Терміновий широкоформатний друк банерів і білбордів

Ми розуміємо, що бувають такі моменти, коли продукцію необхідно отримати в найкоротші терміни. Для термінового широкоформатного друку ми використовуємо два типи широкоформатних плотерів:

Вартість друку

Повнокольоровий широкоформатний друк в нашій друкарні проводиться на самих різних носіях:

Сітілайт
А2 А1 1 м2
широкоформатний друк банерів 109.00 грн. 207.00 грн. 368.00 грн.
широкоформатний друк на папері 92.00 грн. 172.00 грн. 328.00 грн.
широкоформатний друк на фотопапері 109.00 грн. 184.00 грн. 328.00 грн.
широкоформатний друк на оракалі 103.00 грн. 178.00 грн. 328.00 грн.
широкоформатний друк на полотні 253.00 грн. 414.00 грн. 747.00 грн.

* Сольвентний друк білбордів - 552.00 грн. / лд.

Отже, широкоформатний друк у Києві на будь-яких носіях - це просто, доступно й дуже ефектно. Замовляйте - і переконайтеся самі!

Оформити заявку!
фото