Широкоформатний
друк
Друк на полотні
картин, фотографій

Повнокольоровий широкоформатний друк в Києві

Плоттер для повноколірного широкоформатного друку

Широкоформатний друк є одним з основних способів виготовлення інтер'єрної та зовнішньої реклами. Повнокольоровий широкоформатний друк дозволяє створити переконливу, яскраву рекламу, яка відразу впадає в очі спостерігачеві навіть з великих відстаней.

Послуги широкоформатного друку застосовують як для реклами товарів і послуг, так і для презентації свого підприємства, для того, щоб підкреслити його корпоративний стиль. Це банери, розміщені на рекламних щитах і фасадах будівель, вивіски, афіші, оформлення вітрин, інтер'єрів, постери, плакати, декорації та багато іншого.

Широкоформатний друк на папері

Широкоформатний друк плакатів на папері

Великі формати потрібні не тільки в рекламній сфері, але і при оформленні в приміщеннях, торгових залах і навіть для декору своєї квартири. Однією з наших послуг є широкоформатний друк на рулонному папері - відмінний варіант для оформлення інтер'єру, так як вимагає мінімум дизайнерської творчості при приголомшливому результаті.

Для досягнення кращого результату, фото можна також друкувати на фотопапері - це додає роботі глянсовий блиск і яскравість картинки. При друці використовується рулонний метод подачі паперу, з шириною рулону приблизно 1,6 метра. Це зручно для друку плакатів, стіннівок і афіш стандартних розмірів А0, А1 и А2.

Широкоформатний друк на оракалі

Широкоформатний друк на оракалі

Що стосується друку на плівці, то саме широке поширення набула марка «Оракал», яка давно вже зарекомендувала себе на ринку рекламних послуг. По-перше, фарба наноситься на цю плівку дуже швидко і якісно, створюючи насичене, яскраве зображення. По-друге, цей самоклеючий матеріал як не можна краще підходить саме для зовнішньої реклами, так як плівка дуже міцна і витримує будь-які погодні умови і перепади температури.

Друк на плівці «Оракал» - це безмежні можливості для виробництва самої різної реклами - від простих наклейок до зовнішньої реклами такий як оформлення вітрин, вивісок, виставкових стендів, офісних табличок і т.п.

Терміновий широкоформатний друк

Терміновий широкоформатний друк банерів і білбордів

Ми розуміємо, що бувають такі моменти, коли продукцію необхідно отримати в найкоротші терміни. Для термінового широкоформатного друку ми використовуємо два типи широкоформатних плотерів:

Вартість широкоформатного друку

Повнокольоровий широкоформатний друк у нашій друкарні проводиться з якістю до 1440 dpi на різних носіях:

Сітілайт
А2 А1 1 м2
Широкоформатний друк банерів 109.00 грн. 207.00 грн. 368.00 грн.
Широкоформатний друк на папері 92.00 грн. 172.00 грн. 328.00 грн.
Широкоформатний друк на фотопапері 109.00 грн. 184.00 грн. 328.00 грн.
Широкоформатний друк на оракалі 103.00 грн. 178.00 грн. 328.00 грн.
Широкоформатний друк на полотні 450.00 грн. 830.00 грн. 1480.00 грн.

* Сольвентний друк білбордів - 720.00 грн. / лд.

Замовляйте та переконайтеся самі, що широкоформатний друк у Києві на будь-яких носіях — це просто, доступно та дуже ефектно.

Оформити заявку!
фото