Друк флаєрів та листівок у Києві

Приклад надрукованих листівок

Друкарня «Актив Прінт» пропонує друк флаєрів, листівок та іншої рекламної продукції у Києві. Сьогодні без них складно уявити ефективні акції торгових компаній, безкоштовні семінари з просування послуг, спеціалізовані виставки та клубні вечірки.

Одним із найбільш широко використовуваних методів реклами вже багато століть є друк листівок, щоправда, сьогодні технології дозволяють робити більш якісну продукцію, ніж 10-15 років тому. Причини популярності цього засобу реклами в її доступності, спрямованому на певну публіку, можливість широкого охоплення потенційних клієнтів. Ми пропонуємо друк флаєрів та рекламних листівок малим тиражем на цифровому обладнанні та великі тиражі на офсетному обладнанні. Будь-який тираж у найкоротші терміни – для нас це повсякденна робота, а не рекламний слоган.

Термінове виготовлення флаєрів та дизайн

Приклад надрукованих флаєрів

Якщо вас цікавить терміновий друк флаєрів для акції, наша друкарня рада запропонувати свої послуги. Для вирішення складних завдань ми укомплектовані сучасним цифровим обладнанням, маємо запаси різноманітного якісного паперу. За виготовлення флаєрів відповідають кваліфіковані фахівці, знайомі з усіма нюансами роботи друкарського обладнання. Готовий макет допоможе швидше приступити до друку, але якщо його немає – наші дизайнери створять його швидко та якісно, ​​з урахуванням вашої цільової аудиторії. Вартість виготовлення прораховується індивідуально, ціна залежить від: наявності макета, розміру, паперу, тиражу та навантаження на виробництві.

Причини ефективності флаєрів та листівок

В останні роки флаєр користується заслуженим попитом у всіх процвітаючих компаній. Причина цього явища проста і зрозуміла: невеликі, яскраві листівки використовують не просто передачі інформації. Флаєри роздають безпосередньо для контакту з потенційним клієнтом, у тому числі тактильного. Адже завжди приємно, коли запрошення завітати до магазину чи клубу вручає симпатична дівчина, повідомляючи приємним голосом усю додаткову інформацію. Такі зустрічі не забуваються, адже всі сучасні маркетологи – прекрасні психологи та враховують усі фактори впливу на потенційного клієнта.

Замовити друк листівок та флаєрів

У нас у друкарні ви можете замовити друк флаєрів та листівок форматів: 210х99 мм, А4 та А5. Для флаєра ідеально підійде крейдований папір щільністю 130-170 г/м2. Ми гарантуємо високу якість офсетного друку, наявність яскравого сучасного дизайну, інформативність та ефективність рекламної продукції для промо-акцій.

Переваги друку флаєрів у нашій друкарні

Наші фахівці готові розробити швидко та якісно дизайн флаєрів та листівок, ми врахуємо ваші вимоги щодо стилістики, специфіки цільової аудиторії, особливості товарів і послуг, що просуваються. Завдяки якісному обладнанню виготовлення листівок та іншої поліграфічної продукції на будь-якому папері не займає багато часу. Особливо це оцінять ті, у кого закінчився матеріал для спеціалізованих виставок.

Замовте у нас друк флаєрів, термінове виготовлення листівок та зробіть просування свого бізнесу максимально ефективним!

Оформити заявку!
фото