Друк рекламних флаєрів і листівок

Приклад надрукованих буклетів

Наша друкарня пропонує свої послуги з термінової друку рекламної продукції - флаєрів і листівок. Сьогодні без них важко уявити ефективні акції торгових компанії, безкоштовні семінари з просування продукції і послуг, спеціалізовані виставки та клубні вечірки.

У нас ви можете замовити флаєра формату 210х99 мм, листівки формату А4 і А5 для про-акцій. Ми гарантуємо високу якість друку, наявність яскравого сучасного дизайну, інформативність і ефективність рекламної продукції.

Причини ефективності флаєрів і листівок

Приклад надрукованих флаєрів

В останні роки друк флаєрів користується заслуженим попитом у всіх успішних компаній. Причина цього явища проста й зрозуміла: невеликі, яскраві листівки використовують не просто для передачі інформації, а для безпосереднього контакту з потенційним клієнтом, у тому числі тактильного. Адже завжди приємно, коли запрошення відвідати магазин або клуб вручає симпатична дівчина, повідомляючи приємним голосом всю додаткову інформацію. Такі зустрічі не забуваються, адже всі сучасні маркетологи - прекрасні психологи й враховують усі фактори впливу на потенційного клієнта.

Якщо вас цікавить терміновий друк флаєрів напередодні грандіозної промо-акції, наша друкарня рада запропонувати свої послуги. Для вирішення складних завдань ми укомплектовані сучасним цифровим обладнанням, маємо запаси різноманітної якісного паперу. За виготовлення флаєрів відповідають кваліфіковані фахівці, знайомі з усіма нюансами роботи друкарського устаткування. Прискорити друк допоможе готовий макет флаєра, але якщо його немає, наші дизайнери створять його швидко й якісно, з урахуванням вашої цільової аудиторії.

Замовити друк листівок і флаєрів

Одним з найбільш широко використовуваних методів реклами вже багато століть є друк листівок, щоправда сьогодні технології дозволяють робити більш якісну продукцію, ніж 10-15 років тому. Причини популярності цього засобу реклами у її доступності, направленому впливі на певну публіку, можливість широкого охоплення потенційних клієнтів. Наша друкарня пропонує друк рекламних листівок на сучасному професійному обладнанні. Будь-які обсяги в найкоротші терміни - для нас це повсякденна робота, а не рекламний слоган.

Переваги нашої друкарні

Наші фахівці готові розробити швидко та якісно дизайн флаєрів і листівок, ми врахуємо ваші вимоги щодо стилістики, специфіку цільової аудиторії, особливості просування товарів і послуг. Завдяки якісному обладнанню виготовлення листівок та іншої поліграфічної продукції не займає багато часу. Особливо це оцінять ті, у кого закінчився роздатковий матеріал для спеціалізованих виставок.

Замовте в нас друк євро-флаєрів і зробіть просування свого бізнесу максимально ефективним!

Оформити заявку!
фото