Цифрові
Швидко, дешево, від 50 шт.
Трафаретні
від 3 днів, дорого, солідно
Офсетні
від 3 днів, дешево, багато
Пластикові
від 4 днів, практично
VIP
від 5 днів, дорого, престижно

Пластикові візитки в Києві

шовкотрафаретний друк пластикових візиток

При друку або виготовленні пластикових візиток використовується 2 методу: шовкотрафаретний і цифровий друк.

При шовкотрафаретному друку пластикових візиток відмінність полягає в тому, що йде прямий друк тільки на матовому пластику, бо від глянцевого пластику відпадає фарба. Для виготовлення таких візиток трафаретним способом використовується матовий прозорий або кольоровий пластик щільністю від 0,2 до 0,5 мкр. Зображення для друку повинно бути у векторній графіці, без використання градієнтів. Можливий друк карток пантонними кольорами, а також золотом, сріблом або бронзою. Під час друку на прозорому пластику візитки повинні бути односторонніми, щоб друга сторона картки не просвічувалася.

цифровий друк пластикових візиток

При цифровому друку пластикових візиток можливий друк будь-яких повнокольорових зображень чи картинок на відміну від трафаретного методу. Тут використовується не матовий пластик, а додається ламінація на вибір - глянцева або матова. Візитки можуть бути як односторонні, так і двосторонні, приблизна товщина 0,7 мм. Перевага пластикових візиток у тому, що вони мають презентабельний зовнішній вигляд, високу щільність, володіють зносостійкістю й водонепроникністю. Але у них є єдиний недолік у тому, що неможливо зробити важливі позначки на візитці.

Переваги пластикових візиток

Візитки на червоному пластику з вибірковим лаком

Наприклад, пластикові візитки, виготовленням яких у Києві довгий час займається наша компанія, витримані в єдиному корпоративному стилі і наявні у кожного співробітника, стануть свідченням високого статусу фірми, її благонадійності та солідності.

До речі, друк візиток на прозорому пластику останнім часом став дуже популярною послугою в Києві. І наші клієнти не шкодують про те, що замовили візитки пластикові, оскільки розуміють, що витрати на рекламно-іміджево-інформаційну продукцію окупляться згодом. Так як презентабельна візитка надовго відкластися у пам'яті вашого бізнес партнера.

Як замовити візитки на пластику?

Зразок візитки на прозорому пластику

Якщо ви вирішили замовити пластикові візитки в Києві, то наша друкарня «Актив Принт» з радістю запропонує допомогу у виготовленні дизайн макету й друку найстильніших, оригінальних і неповторних візиток, які приголомшливо будуть виглядати довгі роки.

Замовте пластикові візитки і ви будете приємно здивовані тому, як манера виконання і якість може вплинути на презентабельність, а ваші партнери оцінять витончений стиль вашої компанії.

Оформити заявку!
фото