Календарі
головна інформація
Настінні
календарі
Настільні
календарі
Квартальні
календарі
Кишенькові
календарики

Виготовлення календарів логотипом на замовлення - має на увазі комплекс робіт з розробки унікального дизайну і друк в друкарні. Незважаючи на велику кількість цифрових приладів, які показують дату і час, звичайні календарі були і залишаються популярними як в особистому користуванні, так і в офісах, банках, прийомних, кабінетах. Наша компанія «Актив Принт» виготовляє різні види календарів:

настінні календарі настільні календарі квартальні календарі кишенькові календарі

За вашим бажанням ми виготовимо відривні, перекидні календарі, календарі-плакати і т.д. Дизайн і друк календарів виробляється в стислі терміни на якісних матеріалах і на обладнанні яке себе відмінно зарекомендувало.

Виготовлення календарів з лого в Києві

Наша компанія працює із замовленнями будь-якої складності. Календарі, друк яких вимагає попереднього узгодження, віддаються в роботу відразу після схвалення макета. Дизайн та виготовлення календарів, які замовляють у найкоротші терміни, застосовується цифровий друк, що значно прискорює роботу. Цей вид друку дозволяє нам виконати замовлення в стислі терміни, віддавши календар на друк відразу після того, як із замовником буде узгоджений дизайн календря, розмір і кількість примірників. До речі, цифровий друк календарів припускає, що ви можете замовити навіть один примірник, скажімо, на подарунок близькій людині. Це може бути ексклюзивний календар, виконаний у будь-якому дизайні, наприклад, з використанням фото вашої родини.

Дизайн календарів в фірмовому стилі

Сучасні програми, якими користуються наші фахівці, дозволяють створювати дизайн календарів будь-якого ступеня складності. Соковиті яскраві кольори, незвичайні рішення, розробка дизайну в повній відповідності з побажаннями замовника - усе це ми гарантуємо. Ви можете брати участь в будь-якому етапі розробки дизайну, вносити побажання й робити корективи. Всі зауваження будуть враховані, а кінцевий результат перевершить очікування!

Корпоративний календар компанії

Друковані вироби з корпоративною символікою - відмінний варіант для великих і малих підприємств, приватних фірм і державних установ, навчальних закладів та розважальних центрів. Словом, для всіх, хто піклується про імідж. Корпоративний календар прийнято не тільки розміщувати в офісах і представництвах самої компанії, але і дарувати партнерам по бізнесу.

Якість і оперативність - візитна картка «Актив Принт». Запрошуємо вас в цьому переконатися замовивши виготовлення календарів!

Оформити заявку!
фото