Каталоги та брошури - рекламна продукція у Києві

Зразки каталогів та буклетів

Замовити друк каталогів, брошур та буклетів - термінове виготовлення в друкарні «Актив Прінт». Довгий час зручним та практичним інструментом донесення інформації до потенційних клієнтів є друкований буклет (каталог чи брошура). Даний вид рекламної продукції є огляд запропонованих товарів (послуг), що містить інформацію, на підставі якої споживач може зробити свій вибір. У буклетах, як і в каталогах, розміщуються фотозображення продукції, її технічні та споживчі характеристики, а також вартість.

Каталоги та буклети бувають різних розмірів, але стандартний формат: А4, А5 або Єврокаталог (в готовому вигляді 210х100 мм).

Друк каталогів, брошур та буклетів

Щоб уявити компанію в кращому світлі, виконується друк каталогів іміджевого характеру, в яких акцент робиться не тільки на товари та послуги, але і на діяльність компанії. Періодичні буклети, каталоги та брошури випускаються через певні часові проміжки, інформуючи про появу нових видів продукції, розширення переліку послуг та зміну цін. Цей вид реклами розрахований на постійних клієнтів, які стежать за оновленнями.

Офсетний друк - оптимальний варіант для друку каталогів від 1000 штук, а цифровий друк використовується для терміновості або при тиражах до 500 штук. Папір рекомендується крейдований глянсовий або матовий, щільність паперу для друку каталогів 100-150 г/м2. Вартість друку каталогу залежить від паперу, важливіше тираж і тип обкладинки.

Виготовлення каталогів, брошур та буклетів

Зразки каталогів та брошур

Збір та структурування інформації – перший етап якого починається виготовлення каталогів. Вся представлена ​​в каталозі інформація має бути викладена доступно та грамотно, оскільки це допомагає у просуванні продукції. Щоб уникнути граматичних та смислових помилок, перевірку текстової інформації слід робити до затвердження макету.

Після того, як інформаційне наповнення готове, створюється дизайн каталогів. Красива графіка, що відповідає корпоративному стилю, допомагає споживачу легко сприймати інформацію. Не менш важлива верстка каталогів, що полягає у збиранні наявних текстових матеріалів та дизайнерських ідей у ​​готовий оригінал-макет каталогу.

Заключним етапом робіт є палітурка каталогів, метод скріплення може бути:

Після цього готова партія рекламної продукції відправляється замовнику. Терміни виготовлення каталогів та іншої поліграфічної продукції насамперед залежать від наявності матеріалів та обсягу дизайнерських робіт, на вартість друку впливає лише тираж та товщина каталогу.

Ми гарантуємо якісний друк каталогів, оперативне виготовлення брошур та буклетів у фірмовому стилі вашого підприємства!

Оформити заявку!
фото