Плотерна порізка плівки: оракалу, наліпок

Приклад плоттерной порізки

Плотерна порізка плівки (оракалу, наліпок) - доступний і швидкий спосіб створення рекламно інформаційних матеріалів. Це стікери, декоративні аплікації для стін і інших поверхонь, логотипи, автомобільні, підлогові навігаційні та інші наклейки. Результати плоттерной порізки наклейок успішно використовуються в оформленні вітрин торгових точок і розважальних центрів, виставкових стендів, штендерів, для організації інформаційного простору за допомогою табличок і написів в умовах офісу.

Переваги плоттерной порізки плівки

Плотерна різка наліпок має на увазі видалення з майбутнього зображення зайвих ділянок плівки, присутність яких не передбачено в складі майбутньої наклейки. Ріжучі елементи з натиском проходять по внутрішнім і зовнішнім контурам, довжина яких і визначає підсумкову вартість послуги.

Для виготовлення майбутніх наклейок використовують ORACAL («оракал») або його аналоги - вінілову самоклеящуюся плівку. Це недорогий зносостійкий матеріал, що підходить для застосування в інтер'єрі і за межами приміщення.

Елементи макета, передбачені дизайном, покриваються і притискаються спеціальною плівкою, а потім відокремлюються від підкладки і наклеюються на підготовлену поверхню. Щоб нанести наклейку на об'єкт (стенд, табличку, автомобіль та ін.), Досить прибрати транспортну плівку.

Переваги плоттерной порізки «оракалу»:

Наша пропозиція по плоттерной порізки плівки

Пропонуємо плоттерну порізку в Києві на матеріалах Oracal і Poli Flex з використанням сучасної ріжучої машини SummaCut D60 R-2E. Вона оснащена системами оптичного позиціонування та протягання матеріалу, місткою приймальні кошиком і доповнена інтелектуальними режимами, які збільшують термін служби плоттера і прискорюють порізку.

Допустима ширина листа складає 80 - 670 мм, довжина - 50 м. Доступна для різу область обмежена 600 мм. Вартість послуги плоттерной різання в Києві складає 0,7 грн. за 1 метр погонний. Мінімальне замовлення - 50 грн. Терміни виконання роботи обговорюються в індивідуальному порядку.

Вимоги до файлів для плоттерной різання

Оформити заявку!
фото