Друк із плоттерною порізкою плівки у Києві

Приклад плоттерной порізки

Плоттерна порізка на плоттері - це технологія дозволяє прорізати плівку до підкладки. Пропонуємо друк з плоттерним порізанням плівки в Києві на матеріалах Oracal і Poli Flex з використанням сучасної ріжучої машини SummaCut D60 R-2E. Вони оснащени системами оптичного позиціонування та протягування матеріалу, місткою приймальною корзиною та доповнена інтелектуальними режимами, які збільшують термін служби плоттеру та прискорюють порізку. Наша пропозиція щодо плоттерного різання плівки:

Плоттерне різання плівки, самоклейки

Плоттерна порізка плівки (оракала, наклейок) – доступний та швидкий спосіб створення рекламно-інформаційних матеріалів з висічкою. Це стікери, декоративні аплікації для стін та інших поверхонь, логотипи, автомобільні, навігаційні підлоги та інші наклейки. Результати плоттерного різання наклейок успішно використовуються в оформленні вітрин торгових точок та розважальних центрів, виставкових стендів, штендерів, для організації інформаційного простору за допомогою табличок та написів в умовах офісу.

Плоттерна порізка наклейок

Приклад плоттерного різання наклейок

Плоттерна порізка наклейок має на увазі видалення з майбутнього зображення зайвих ділянок плівки, присутність яких не передбачена у складі майбутньої наклейки. Ріжучі елементи з натиском проходять за внутрішніми та зовнішніми контурами, довжина яких і визначає підсумкову вартість послуги.

Елементи макету, передбачені дизайном, покриваються та притискаються спеціальною плівкою, а потім відокремлюються від підкладки та наклеюються на підготовлену поверхню. Щоб нанести наклейку на об'єкт (стенд, табличку, автомобіль та ін.), достатньо прибрати транспортну плівку.

Плоттерна порізка оракалу

Для виготовлення майбутніх наклейок використовують ORACAL («оракал») або його аналоги – вінілову самоклеючу плівку. Це недорогий зносостійкий матеріал, що підходить для застосування в інтер'єрі та за межами приміщення. Переваги плоттерного різання оракала:

Вимоги до файлів для плотерного різання

Компанія «Актив Принт» надає послугу плоттерного різання в Києві високої якості. Ми цінуємо кожного клієнта та виконуємо роботу плоттерного різання на совість – переконайтесь самі!

Оформити заявку!
фото