УФ-друк у Києві

УФ плоттер

Знаходитесь у пошуках стенду, таблички чи рекламного щита? Зверніться до нас! З сучасними технологіями гарантуємо 100% якість та терміновість!

Головною послугою друкарні є УФ-друк на різних матеріалах! Зокрема:

Компанія виконує замовлення у встановлені терміни, а використання технології прямого УФ-друку на пластиці прискорює цей процес у рази.

Особливості роботи

Згадана технологія дає можливість обійти етапи виробництва, які тісно пов'язані з людським фактором. І відсутність цих етапів забезпечує ефективне виконання замовлень.

Система Arizona 350 gt, що використовується в роботі, розширює список можливого, тому що друк проводиться на жорстких і гнучких матеріалах. Друкарська машина здатна нанести градієнти або дрібний текст. Буде видно кожну букву, перехід фарб виглядає досконалим. УФ друк на ПВХ та інших матеріалах виглядає виграшніше: соковитіше, яскравіше, щільніше. Зображення тримається роками, не вигоряє на сонці.

Ми знаємо, що таке правильний підхід до роботи та клієнтоорієнтованість: порадимо варіанти виготовлення замовлення, які підходять під запит та бюджет клієнта. Покладіться на наш досвід!

УФ друк на пластику
Послуги / Матеріали Од. вим. Ціна
Ультрафіолетовий друк "POLI-TAPE" (глянець/мат.) м² 210 грн
Ультрафіолетовий друк ПВХ 2-5 мм м² 360 - 550 грн
Ультрафіолетовий друк 4+0 (CMYK) м² 180 грн *
Ультрафіолетовий друк 1+0 (white) м² 120 грн *

* Вартість за 1 м² без матеріалу.

Друк на ПВХ: особливості та переваги

Друк на пластику – один із найчастіших запитів. Пластик підходить для стендів та табличок. Десятиліттями служить на вулиці та в приміщенні, причому це бюджетний варіант із усіх можливих. Такий друк виглядає якісно та яскраво. ПВХ – це різновид пластику, який найчастіше використовується для друку. Цей матеріал досить тонкий, тому гармонійно вписується в інтер'єр та легко кріпиться за потреби.

Якщо потрібне замовлення з категорії «люкс», тоді друк на акрилі – саме те, що потрібно. Ціна цієї послуги вища через вартість матеріалу. Акрил, або оргскло найчастіше прозоре і вважається різновидом пластику. Друк на ньому виглядає стильно та привабливо. Фон може бути прозорим або кольоровим в залежності від потреби. Друк на прозорому пластику у місті Київ дає можливість створювати естетичні зображення. При необхідності замовлення відправляється Україною протягом 2-5 днів.

Для міцності використовують композит високої якості. Конструкція АПК складається з акрилу, який знаходиться між алюмінієвими листами, таким чином збільшується міцність панелі.

Попитом та популярністю користується друк фото на ПВХ. Ми робимо зображення будь-якого розміру. Робіть замовлення, і все буде готове вчасно! Такий подарунок стане приємним сюрпризом, впишеться в інтер'єр та, звичайно, подарує радість.

Пропонуємо не лише якісні послуги, а й професійний сервіс, який, як і наші роботи, дарує приємні емоції та заряджає на позитивну та продуктивну співпрацю.

Оформити заявку!
фото