Якісний офсетний друк у Києві

Зразки надрукованих журналів

Офсетний друк - якісний та найбільш затребуванний вид послуг в сфері поліграфії. Цей спосіб чудово підходить для виробництва середніх і великих тиражів друкованої продукції. Суть даного методу полягає в тому, що зображення переноситься на папір через друкарський циліндр. Термін «перенос» в перекладі англійською звучить як «offset», звідси й назва - офсетний друк.

Сучасні друкарські технології стрімко розвиваються, з'являються нові засоби друку, але, незважаючи на це, офсетний друк широко використовується в рекламній та діловій поліграфії. Ви щодня стикаєтеся з продукцією, надрукованою цим способом. Журнали, газети, блокноти, календарі великим тиражем - усе це виробляється за допомогою офсетного друку.

Переваги офсетного друку

Зразки надрукованих каталогів

Офсетний друк у друкарні «Актив Прінт» використовуються для великих тиражів друкованої продукції: папки, листівки, буклети, брошури, візитки та плакати. Які ж переваги має офсетний спосіб друку?

Недоліки офсетного друку

Зразки надрукованих буклетів

Офсетний друк має ряд недоліків у порівнянні з цифровим:

  1. Необхідність додрукарської підготовки. При друку офсетом потрібен час на висновок і налагодження друкованих форм, а це значить, що тираж неможливо надрукувати моментально.
  2. Неможливість внести унікальні дані в окремі екземпляри тиражу.
  3. Висока вартість при невеликих тиражах.

Отже, якщо вам необхідно швидко надрукувати невеликий тираж, зверніть увагу на цифровий друк. Якщо потрібно надрукувати великий тираж, кращого способу, ніж офсетний друк, вам не знайти.

Оформити заявку!
фото