Якісний офсетний друк у Києві

Офсетний друк журналів в Києві

Офсетний друк - якісний та найбільш затребуванний вид послуг в сфері поліграфії. Цей спосіб чудово підходить для виробництва середніх і великих тиражів друкованої продукції. Суть даного методу полягає в тому, що зображення переноситься на папір через друкарський циліндр. Термін «перенос» в перекладі англійською звучить як «offset», звідси й назва - офсетний друк.

Сучасні друкарські технології стрімко розвиваються, з'являються нові засоби друку, але, незважаючи на це, офсетний друк широко використовується в рекламній та діловій поліграфії. Ви щодня стикаєтеся з продукцією, надрукованою цим способом. Журнали, газети, блокноти, календарі великим тиражем - усе це виробляється за допомогою офсетного друку.

Якими ж перевагами володіє офсетний спосіб друку?

Якісний друк каталогів

Офсетний друк має ряд недоліків у порівнянні з цифровим:

Терміновий друк буклетів
  1. Необхідність додрукарської підготовки. При друку офсетом потрібен час на висновок і налагодження друкованих форм, а це значить, що тираж неможливо надрукувати моментально.
  2. Неможливість внести унікальні дані в окремі екземпляри тиражу.
  3. Висока вартість при невеликих тиражах.

Таким чином, якщо вам необхідно швидко надрукувати невеликий тираж, зверніть увагу на цифровий друк. Якщо ж потрібно випустити великий тираж, кращого способу, ніж офсетний друк, вам не знайти.

Оформити заявку!
фото