Кольоровий
цифровий друк
Чорно-білий
цифровий друк
Креслення
інженерний друк
Ксерокопіювання
документів

Кольорове та ч/б ксерокопіювання документів і креслень

Приклад ксерокопіювання документів і креслень

Кольорове та ч/б ксерокопіювання документів та креслень - послуга, яку надає наша друкарня. Сьогодні далеко не у кожної людини вдома стоїть ксерокс чи МФУ для особистого ксерокопіювання. А якщо йдеться про підприємства, які рідко роблять ксерокопіювання документів або широкоформатне ксерокопіювання креслень у великих обсягах, вигідніше звернеться до нашої компанії, ніж купувати дорогу техніку і тримати штат співробітників для виконання періодичних завдань для поліграфії.

Остання інсталяція у нас в офісі це лазерний плотер ROWE ecoPrint i4, який поєднав у собі три в одному: Ч/Б копір А0, чорно-білий плотер та кольоровий сканер.

Ціни на кольорові та ч/б ксерокопіювання

Кольорове і ч/б ксерокопіювання документів

На вартість копіювальних послуг впливає кілька факторів:

Проте, вивчивши столичний ринок, ми готові гарантувати вам, що в нас середні розцінки на послуги ксерокопіювання на 5-10% нижчі, ніж на інших друкарнях столиці. Крім того, при збільшенні тиражу вартість одного екземпляра копії у нас стає нижчою. Детальну інформацію щодо розцінок дивіться у спеціальній таблиці, розміщеній на сайті.
Дивитися прайс на ч/б копіювання.
Дивитися прайс на кольорове копіювання.

Лазерний принтер Xerox С70

Ми пишаємось якістю послуг копіювання

У нас стоїть ксерокс останнього покоління і ми готові гарантувати якісне виконання своїх послуг в максимально стислі терміни. З переваг виділимо дуплекс з двостороннім копіюванням і скануванням за один прохід, швидкість копіювання 110 копій формату А4 в хвилину, що настроюється степлірування і вбудований дирокол. Це промисловий принтер з роздільною здатністю друку 2400 dpi і навантаженням до 600 тисяч сторінок на місяць. Збільшені лотки для паперу щільністю 52 - 253 гр./м². Цей "монстр" показаний на фотке і стоїть у нас в офісі, приходьте подивитись 😃

Юридичні обмеження при копіюванні документів

Ми ставимо штамп "КОПІЯ" на ксерокопіях, якщо на них присутні кругла печатка. Якщо на документах з круглою печаткою видно сліди виправлення - кольорове ксерокопіювання не робиться.

Додаткові люб'язності при копіюванні

Скориставшись послугами підприємства «Актив-Принт» із ксерокопіювання документів і креслень, ви самі оціните рівень обслуговування та побачите якість робіт.

Оформити заявку!
фото