Кольоровий
цифровий друк
Чорно-білий
цифровий друк
Креслення
інженерний друк
Ксерокопіювання
документів

Кольорове і ч/б ксерокопіювання документів і креслень

Приклад ксерокопіювання документів і креслень

Кольорове і ч/б ксерокопіювання документів і креслень - послуга, яку надає наша друкарня. Сьогодні далеко не у кожної людини вдома стоїть ксерокс або МФУ для особистого ксерокопіювання. А якщо мова йде про підприємства, які рідко роблять ксерокопіювання документів або широкоформатне ксерокопіювання креслень у великих обсягах, вигідніше звернеться в нашу компанію, ніж купувати дорогу техніку і тримати штат співробітників для виконання періодичних завдань для поліграфії.

Остання інсталяція у нас в офісі це лазерний плоттер ROWE ecoPrint i4, який поєднав у собі три в одному: копір - плоттер - кольоровий сканер.

Ціни на кольорові та ч/б ксерокопіювання

Кольорове і ч/б ксерокопіювання документів

На вартість послуг впливає декілька факторів:

Проте, вивчивши столичний ринок, ми готові гарантувати вам, що у нас середні розцінки на послуги на 5-10% нижче, ніж на інших друкарнях столиці. Крім того, при збільшенні тиражу, вартість одного примірника у нас стає нижче. Детальну інформацію за розцінками дивіться в спеціальній таблиці, розміщеної на сайті.
Дивитися прайс на ч/б копіювання.
Дивитися прайс на кольорове копіювання.

Лазерний принтер Xerox С70

Ми пишаємося якістю послуг

У нас стоїть ксерокс останнього покоління і ми готові гарантувати якісне виконання своїх послуг в максимально стислі терміни. З переваг виділимо дуплекс з двостороннім копіюванням і скануванням за один прохід, швидкість копіювання 110 копій формату А4 в хвилину, що настроюється степлірування і вбудований дирокол. Це промисловий принтер з роздільною здатністю друку 2400 dpi і навантаженням до 600 тисяч сторінок на місяць. Збільшені лотки для паперу щільністю 52 - 253 гр./м². Цей "монстр" показаний на фотке і стоїть у нас в офісі, приходьте подивіться;)

Юридичні обмеження при ксерокопіюванні документів

Ми ставимо штамп "КОПІЯ" на ксерокопіях, якщо на них присутні кругла печатка. Якщо на документах з круглою печаткою видно сліди виправлення - кольорове ксерокопіювання не робиться.

Додаткові люб'язності

Скориставшись послугами підприємства «Актив-Принт» із ксерокопіювання документів і креслень, ви самі оціните рівень обслуговування та побачите якість робіт.

Оформити заявку!
фото