Палітурні роботи
брошурування, зшивання
Палітурка на пружину
пластикова, металева
Палітурка дипломів
твердий, канальний

Палітурка дипломів, брошурування дисертацій

Тверда палітурка диплома є обов'язковою вимогою комісії до оформлення захисної роботи. Коли написання дипломної роботи позаду, саме час подумати про її захист. Наскільки якісно виконана палітурка диплома, значною мірою залежить ваш успіх на захисті. Те саме можна сказати і про палітурку дисертацій у Києві: від його презентабельності залежить відношення членів комісії до студента чи аспіранта.

Книжкова палітурка дипломів у Києві – це брошурування листів формату А4, за яким слідує прошивка в тверду обкладинку.

Вартість палітурки дипломів

Якщо вам необхідно надійно та якісно скріпити між собою листи, фахівці компанії «Актив Прінт» готові допомогти вам із брошуруванням дипломної роботи або книги.

Палітурка дипломів і дисертацій в Києві
аркушів до 50 до 70 до 105 до 140 до 175 до 240 до 320
Ціна 220.00 грн. 235.00 грн. 250.00 грн. 275.00 грн. 290.00 грн. 320.00 грн. 350.00 грн.

Додаткові послуги:

Роздрукування диплому

В офісі на Солом'янській площі вам допоможуть роздрукувати дипломну роботу, замінити та підшити нові сторінки. Усі роботи у нашій компанії займають від 5 до 10 хвилин. Ми гарантуємо високу якість чорно-білого та кольорового друку сторінок, презентабельний вигляд твердої палітурки вашого диплома.

Друк і палітурка дипломної роботи виконуються в порядку живої черги або доставляються замовнику засобами: таксі, службами доставки. Щоб дипломні роботи правильно роздрукувалися – перед подачею до друкарні їх бажано зберегти у форматі PDF.

Звертайтеся до нас та оцініть якість палітурки дипломів та роздруківки від професіоналів!

Оформити заявку!
фото