Книжкова палітурка
бумвинил, кожзам, шкіра
Палітурка на пружину
пластикова, металева

Шкіряна палітурка книг

Замовити книжкову шкіряну палітурку книг

Палітурка книг у Києві - достатньо затребувана послуга. Сьогодні кожен автор може роздрукувати тираж практично будь-якого обсягу, для цього достатньо звернутися до досвідчених фахівців компанії «Актив Принт», які добре знають свою справу. Книжкова палітурка - це одяг вашого тексту. Від того, наскільки якісно він виконаний, залежить ставлення читача до вашого твору.

У якості основи твердої палітурки можуть виступати різні матеріали: картон, щільний папір або шкіра. Фахівці нашої компанії здійснюють не тільки картонний, але й шкіряна палітурка книг. У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали й сучасні технології.

М'яка книжкова палітурка

М'яка палітурка книг з тисненням

Поряд з пружинною палітуркою одним з популярних видів брошуровки є м'яка обкладинка. Якщо вам необхідно надійно й якісно скріпити між собою аркуші дипломної роботи або книги, фахівці компанії «Актив Принт» готові допомогти вам.

Серед наших пропозицій - м'яка палітурка книг і прошивка диплома. Київ - місто, де ми надаємо свої послуги. Володіючи багаторічним досвідом роботи у своїй галузі й глибокими професійними знаннями, ми завжди готові допомогти вам!

Палітурка дипломів і дисертацій в Києві

Коли написання дипломної роботи позаду, саме час подумати про її захист. Тверда палітурка для диплома є обов'язковою вимогою комісії до оформлення роботи. Від того, наскільки якісно вона виконана, значною мірою залежить ваш успіх на захисті. Те ж можна сказати й про обкладинку дисертацій у Києві: від її презентабельності залежить ставлення членів комісії до студента або аспіранта.

Палітурка дипломів і дисертацій в Києві
аркушів до 50 до 100 до 130 до 160 до 200 до 240 до 320
Ціна 95.00 грн. 105.00 грн. 140.00 грн. 150.00 грн. 165.00 грн. 175.00 грн. 185.00 грн.

Палітурка дипломів у Києві - це брошуровка аркушів формату А4, за якою йде прошивання в тверду палітурку. Усі роботи в нашій компанії займають від 5 до 10 хвилин. Ми гарантуємо високу якість і презентабельний вигляд твердої палітурки.

Звертайтеся до нас й оцініть якість палітурки книг від професіоналів!

Оформити заявку!
фото