Терміновий трафаретний друк у Києві

Приклад термопідйому на візитці

Привернути увагу потенційного клієнта, продати більше товарів і послуг, використовувати недорогі та ефективні рекламні матеріали ... Чому ще звичайна людина, підприємець або представник компанії шукає, де в Києві терміново замовити трафаретний друк?

Шовкотрафаретна технологія дозволяє створити ексклюзивний матеріал для реклами, на будь-якій основі без обмеження по товщині шару, що наноситься фарбою. Величезним попитом користується трафаретний друк на візитках, футболках, пластиці, канцтоварах ... і це далеко не повний список.

Компанія «Актив принт» надає послуги термінового трафаретного друку в Києві на папері та картоні розміром до 420х297 мм. Обладнання дозволяє швидко в гарній якості друкувати конверти, візитки, бланки та іншу рекламну продукцію. Фарби - найрізноманітніші: від матових або глянцевих до флуоресцентних чи спінюючих.

5 причин замовити трафаретний друк у Києві

Візитки надруковані методом шовкографії

Чому трафаретний друк, а не офсет?

Трафаретний друк на пакетах

Терміновий трафаретний друк у Києві - це мінімальні витрати, якщо потрібні вироби малого формату тиражем від 100 до 1000 примірників з використанням 1-2 кольорів. Шовкотрафаретна технологія передбачає більш економну витрату матеріалів.

До недоліків методики друку відноситься термін нанесення, про який ніхто не згадує, коли особисто бачить різницю в шарі, товщині та насиченості кольору.

Як скоротити терміни виконання замовлення? Мабуть, ніяк, хіба що терміново замовити недорогий трафаретний друк у Києві в компанії «Актив принт». Прямо зараз :)

Оформити заявку!
фото