Корпоративні листівки

Приклад дизайну і виготовлення корпоративних листівок

Ми пропонуємо Вам не просто дизайн і друк листівок, ми пропонуємо Вам простий і зручний спосіб нагадати про себе клієнту. На відміну від традиційної реклами, вітальна листівка не вимагає істотного вкладення коштів, але її ефективність набагато перевищує традиційні методи реклами. Скориставшись послугами нашої компанії, Ви легко збільшите коло своїх клієнтів.

Наша компанія пропонує друк листівок на замовлення, як з вашого макета, так і з уже наявних макетів або створити дизайн по вашим індивідуальним вимогам. Наші фахівці гарантують вам уважне ставлення до всіх ваших вимог і зауважень при створенні макета листівки.

Способи друку листівок

Новорічні корпоративні листівки на замовлення

Безліч способів друку листівок роблять їх неповторними, а в залежності від тиражу Ви можете вибрати різні способи виготовлення:

* Цифровий друк листівок - найшвидший спосіб виготовлення.

Види листівок

Зразки надрукованих листівок

Ви можете замовити у нас листівки будь-якої форми, будь-якого розміру й складності виготовлення, нижче представлені найпопулярніші види:

* Особливою популярністю серед наших клієнтів користуються новорічні корпоративні листівки, листівки на весілля, запрошення на тематичний вечір.

Доставка листівок по Києву і в регіони

Друк іменних персоналізованих листівок з доставкою

Для зручності пропонуємо доставку кур'єром в офіс в Києві, ціна за послуги кур'єра 100 грн.

Або скористатися однією з поштових служб для доставки в інше місто.

Ми гарантуємо швидкість, точність і надійність виконання Вашого замовлення. Звертайтеся, ми завжди раді новій співпраці!

Оформити заявку!
фото