Корпоративні листівки, виготовлення у Києві

Приклад дизайну і виготовлення корпоративних листівок

Друк «Актив Прінт» пропонує комплексне виготовлення листівок - від створення дизайну до друку листівок як цифровим, так і офсетним способом. Надіслати вітальні листівки це простий і зручний спосіб нагадати про себе клієнту. На відміну від традиційної реклами, вітальна листівка не вимагає суттєвого вкладення коштів, але її ефективність набагато перевищує традиційні методи реклами. Скориставшись послугами нашої компанії, Ви легко збільшите коло своїх клієнтів.

Наша компанія пропонує друк листівок на замовлення, як з Вашого макета, так і з наявних макетів або створення дизайну за вашими індивідуальними вимогами. Наші фахівці гарантують вам уважне ставлення до всіх ваших вимог та зауважень під час створення макету листівки.

Способи виготовлення листівок

Новорічні корпоративні листівки на замовлення

Багато способів урізноманітнити листівки зроблять їх неповторними, а залежно від тиражу Ви можете вибрати різні способи виготовлення:

* Цифровий друк листівок - найшвидший спосіб виготовлення.

Види вітальних листівок

Зразки надрукованих листівок

Ви можете замовити листівки будь-якої форми, будь-якого розміру та складності виготовлення, нижче представлені найпопулярніші види:

* Особливою популярністю серед наших клієнтів користуються новорічні корпоративні листівки, запрошувальні листівки на весілля, запрошення на тематичний вечір.

Доставка листівок по Києву і в регіони

Друк іменних персоналізованих листівок з доставкою

Для зручності пропонуємо доставку кур'єром в офіс в Києві, ціна за послуги кур'єра 100 грн.

Або скористатися однією з поштових служб для доставки в інше місто.

Ми гарантуємо швидкість друку, точність різання та надійність виготовлення листівок - звертайтеся, ми завжди раді новій співпраці!

Оформити заявку!
фото