Книжкова палітурка
бумвинил, кожзам, шкіра
Палітурка на пружину
пластикова, металева
Палітурка дипломів
твердий, канальний

Види книжкових палітурок

Палітурка книг в Києві - достатньо затребувана послуга. Сьогодні кожен автор може роздрукувати тираж і опублікувати книгу практично будь-якого обсягу, для цього достатньо звернутися до досвідченим і знаючим свою справу фахівцям компанії «Актив Принт». Книжкова обкладинка - це одяг вашого тексту. Від того, наскільки якісно він виконаний, залежить ставлення читача до вашого твору.

Тверда палітурка книг

Приклад шкіряної палітурки книги

Тверда палітурка - скріплення зошитів книжкового блоку з використанням клейової технології на PUR-біндері, форматів А4, А5. Найпопулярніша тверда палітурка 7БЦ, вона виглядає солідніше, але це самий практичний варіант палітурки при виготовленні книг.

В якості основи твердої палітурки можуть виступати різні матеріали: картон, цупкий папір або шкіра. Фахівці нашої компанії здійснюють не тільки роздруківку книг, але і шкіряну палітурку книг. У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології.

М'яка книжкова палітурка

Поряд з пружинною палітуркою, один з популярних видів брошюровки є м'яка обкладинка.

Серед наших пропозицій - м'яка палітурка книг і прошивка диплома. Київ - місто, де ми надаємо свої послуги. Володіючи багаторічним досвідом роботи в своїй галузі і глибокими професійними знаннями, ми завжди готові допомогти вам!

Палітурка на металеву скобу

Приклад палітурки на металеву скобу

Палітурка металевими скобами самий биджетний варіант скрпеленія листів і обкладинки друкованого видання. В основному застосовується для скріплення металевими скобами до 40 аркушів в один блок при щільності паперу 80 г/м. Переваги брошуровки «на скобу»:

Друкарня «Актив Принт» виконає будь-яку палітурку в Києві в стислі терміни. Замовляйте зазначені види палітурки з гарантованою якістю!

Оформити заявку!
фото