Книжкова палітурка
бумвинил, кожзам, шкіра
Палітурка на пружину
пластикова, металева
Палітурка дипломів
твердий, канальний

Особливості та переваги палітурки на пружині

Спіральний палітурка на пластикову пружину

Спіральне переплетення дозволяє швидко й надійно скріпити звіт, альбом, блокнот, презентацію та будь-яке інше друковане видання. Одне з важливих достоїнств цього методу полягає в тому, що аркуші в альбомі не залежні один від одного: блокнот не розсиплеться після відкривання, у ньому не буде негарних перегинів і ліній відриву. Замовити переплетення документів у Києві ви можете в компанії «Актив Принт». Ми гарантуємо прийнятну вартість своїх послуг та їх високу якість!

Існує два види пружинного переплетення - переплет на металеву пружину і на пластикову. Ми виконуємо обидва ці переплетення, використовуючи при цьому сучасну брошурувальну машину.

Переваги замовлення переплетення пружиною в нашій компанії

Палітурка на металеву пружину в Києві

Палітурка на пластикову пружину й палітурка металевою пружиною в «Актив Принт» - це:

Крім пружинного переплетення, серед наших пропозицій - широкоформатний і цифровий друк, книжкове переплетення й багато іншого.

Ціни за палітурку на пластикову пружину:

Палітурка документів на пластикову пружину

Переплетення пластиковою пружиною — найбільш практичний варіант створення невеликої брошури. Ви завжди можете вибирати серед безлічі кольорів пружин будь-яких розмірів. Ще одна перевага пружинного брошурування полягає в тому, що у вас завжди є можливість додати нові сторінки або замінити будь-який аркуш з альбому. Це особливо зручно при невеликих поодиноких тиражах.

аркушів до 20 до 50 до 100 до 200 до 300 до 400
Ціна 40.00 грн. 45.00 грн. 50.00 грн. 55.00 грн. 60.00 грн. 65.00 грн.

Ціни за палітурку на металеву пружину:

Палітурка документів на металеву пружину

Палітурка презентацій та інших видань пружиною дозволить скріпити між собою аркуші різної щільності. Так, наприклад, в альбом можна буде вставити більш щільні аркуші з кольоровими ілюстраціями й таблицями, а основну масу тексту надрукувати на більш тонкому папері.

аркушів до 35 до 50 до 65 до 80 до 100 до 120
Ціна 45.00 грн. 50.00 грн. 55.00 грн. 60.00 грн. 65.00 грн. 70.00 грн.

Вартість вказана з ПДВ

Звернувшися в компанію «Актив Принт», ви можете замовити швидке й якісне переплетення пружиною. Зв'язатися з нами й задати ваші запитання ви можете, зателефонувавши на номери вказані нижче. Будемо раді вашому дзвінку!

Оформити заявку!
фото