Запрошувальні листівки

Запрошення всіх гостей на майбутній свято починається з важливої деталі: розсилки запрошувальних листівок. Від того, як буде виконан друк запрошень, залежить перше враження про торжество. Гарна якість листівок і красиво виконаний дизайн здатні зарядити святковим настроєм ще до початку заходу.

Виготовлення запрошень – відповідальний процес, який варто довіряти професіоналам із друкарні. Ми пропонуємо послуги з друку, виготовлення та дизайну запрошень на будь-які значущі події.

Друк запрошень листівок

Приклад друку запрошувальних листівок

Виконати унікальні запрошення з індивідуальним дизайном можливо, якщо використовувати сучасні методи друку. При цьому важливо вибрати якісний матеріал, на який буде нанесено запрошення, для цього ми пропонуємо більше 200 видів дизайнерських паперів та картонів.

Друк запрошувальних листівок здійснюється за допомогою різних методів. Зокрема, застосовується друк:

Також є додаткові технології обробки: конгрев, тиснення і висікання. Ці методи використовуються переважно для друку, коли зовнішній вигляд листівок дуже важливий. Друк запрошень на весілля виконується на різних матеріалах: папері, дизайнерському картоні, пластику і так далі. Вибір залежить від уподобань клієнта.

Виготовлення запрошень листівок

Приклад виготовлення запрошувальних листівок

Для запрошення гостей можна вибрати як класичні листівки з дизайнерського картону, так і нестандартні рішення з дерева або металу. Цікавий підхід здивує одержувача і підігріє інтерес до майбутньої події.

Виготовлення весільних запрошень - відмінна можливість проявити креатив до початку церемонії:

Також для особливо важливих гостей можна створити спеціальний вид VIP листівок. Такий підхід є актуальним для коктейльних вечірок або презентацій, де часто запрошуються гості в віп-зону.

Дизайн запрошень листівок

Ми допоможемо розробити вдалий дизайн, що підходить під будь-яке святкування. Виготовлення запрошень на весілля, унікальні VIP-листівки, запрошення на дні народження - все це можна красиво оформити за допомогою візерунків і декору.

Кожен радісний день повинен бути захоплюючим ще до початку. Тому варто замовити друк весільних запрошень або листівок для інших свят. Ми якісно виконаємо роботу на всіх етапах і надамо готовий варіант в кращому його виконанні.

Залиште процес підготовки святкових листівок знавцям своєї справи, обирайте тільки якісний друк запрошень Київ.

Почніть свою грандіозну подію з оригінального дизайну і зробіть замовлення на друк запрошень у друкарні «Актив Принт».

Оформити заявку!
фото