Стікери та наклейки
Ritrama, Oracal
Наліпки, пломби
що саморуйнуються

Виготовлення гарантійних наліпок у Києві

Виготовлення гарантійних наклейок і пломб з нумераціэю

Для захисту техніки і обладнання на гарантії від несанкціонованого розкриття, а також для захисту документації, забезпечення контролю доступу в певні приміщення застосовуються гарантійні стікери. Вони являють собою, як правило, мініатюрні наклейки з певним нанесенням (візерунки, логотипи, написи), виготовлені з полімерних матеріалів. При впливі на гарантійні пломби (наприклад, при спробі відклеїти) вони руйнуються, і повернути їх в первинний стан вже неможливо.

Подібні наклейки, що саморуйнуються, широко використовують виробники й продавці побутової техніки та електроніки, мобільних пристроїв, офісного та наукового обладнання. Також практикується їх застосування при веденні документообігу, веденні складського та іншого обліку.

Одноразові гарантійні наліпки для техніки

Зразки друку гарантійних наклейок і стікерів

Торгові мережі та інтернет-магазини належать, мабуть, до найактивніших споживачів сучасних засобів захисту. Практично всі вони використовують фірмові (тобто, що несуть на собі елементи корпоративного стилю) пломби, що саморуйнуються, для опечатування корпусів продаваної побутової техніки і споживчої електроніки.

Проставлена ​​на поверхні наклейки дата продажу служить розпізнавальним знаком для персоналу, якщо покупець бажає повернути товар, а також для співробітників організацій, що здійснюють сервіс. У даний час друк гарантійних стікерів виконується на обладнанні що дозволяє робити нумерацію, так можна отримати додатковий захист і відстежити їх використання. Готові вироби можуть бути виконані практично в будь-яких розмірах, мати будь-яку форму (круглу, прямокутну, з закругленими кутами, обрізаними по контуру зображення) і колірну гамму. Доступні як незначні, так і дуже великі наклади.

Друк гарантійних наліпок та пломб

саморуйнівні наклейки та пломби

Донедавна виготовлення подібних захисних засобів було пов'язане з браком або високою ціною спеціального обладнання. Проте сьогодні воно стало більш доступним і поширеним. У нашій компанії захисні пломби виробляються вже кілька років. Ми маємо досвід вирішення завдань різної складності й завжди знаходимо оптимальне для клієнта рішення.

Щодня ми приймаємо замовлення на виготовлення гарантійних пломб і наклейок (стікерів), тому можете звертатися до нас у будь-який час. Якщо в цьому буде необхідність, ми надамо вам зразки нашої продукції і разом розробимо формат готового виробу, який буде максимально відповідати вашим вимогам.

Вартість гарантійних наліпок

захисні пломби на замовлення в Києві
Формат 100 шт 200 шт 500 шт
10*20 мм. 319.00 грн. 319.00 грн. 319.00 грн.
15*30 мм. 319.00 грн. 385.00 грн. 759.00 грн.
25*50 мм. 495.00 грн. 979.00 грн. 1925.00 грн.
30*50 мм. 671.00 грн. 1067.00 грн. 2761.00 грн.

* Ціна вказана з урахуванням плотерної порізки

Якісний друк гарантійних наклейок і етикеток контролю розкриття на плівці, що саморуйнується, з подальшою плоттерною різкою, перевірено професіоналами!

Оформити заявку!
фото