Календарі
головна інформація
Настінні
календарі
Настільні
календарі
Квартальні
календарі
Кишенькові
календарики

Друк календариків кишенькових в Києві

Замовити календарики кишенькові в Києві

Є речі, яким завжди знайдеться місце в сумочці, гаманці, між сторінками книг і на робочому столі. І в першу чергу до таких речей відносяться кишенькові календарики і додаткові функції які вони виконують. Незважаючи на велику кількість всяких пристосувань, за допомогою яких можна дізнатися поточну дату, кишенькові календарі залишаються як і раніше популярними завдяки своєму компактному розміру. Адже календарі кишенькові можуть виступати:

Виробництво календариків за доступною ціною

Виробництво календариків кишенькових

Кишенькові календарі як такі цікаві не дуже великому колу споживачів. Адже вони мають багато аналогів, починаючи від квартальних календарів і закінчуючи онлайн календарями. Але друк кишенькових календариків - це ще й спосіб заявити про себе, про пропоновані компанією послуги, про корисні сервіси та т.п. Яскраві й барвисті календарики кишенькові привертають до себе увагу, їх можна піднести як сувенір, на них можна надрукувати логотип компанії та рекламну інформацію.

Кількість 1000 од. 2000 од. 3000 од. 4000 од.
Ціна 562.50 грн. 1062.50 грн. 1437.50 грн. 1987.50 грн.

* Папір крейдований 350 гр/м2, 4+4, УФ лак з лицьового боку

Одним словом, виробництво календариків не втрачає своєї актуальності. Компанія «Актив Принт» пропонує виготовлення календариків з професійним дизайном. Ви також можете замовити друк кишенькових календарів з індивідуальним дизайном у вигляді колажу, наприклад з фотографіями близьких для вас людей. На ваше бажання, календар кишеньковий можна заламінувати, щоб він завжди виглядав як новий.

Виготовлення кишенькових календариків на замовлення

Друк кишенькових календариків

Чому послуга друку календариків у Києві все ще актуальна? Тому що, як і раніше, актуальні й ефективні самі календарі. З одного боку, вони корисні тим, що на них розміщена календарна сітка. Причому часто її наносять на поточний або наступний рік. З іншого боку, рекламна інформація теж може стати дуже доречною. Приміром, якщо замовити друк календарів кишенькових з даними фірми, яка надає послуги таксі, або з адресою магазину, або з телефонами кінотеатрів міста і т.п.

Якщо замовити у нас календарики, друк буде виконано в найкоротші терміни. При цьому можна не турбуватися про якість виробу - воно завжди буде на висоті!

Оформити заявку!
фото