На папері
або дизайнерський картон
На металі
золото або срібло

Сертифікати на металі

сертифікат на золотом металі - зразок

Сертифікати на металі - сувенірно-нагородна продукція, ідеальне рішення для навчальних центрів. Зазвичай видаються людям по закінченню курсів, семінарів, тренінгів або представництвам про відповідність стандартам.

Використовувані технології дозволяють нам робити виготовлення іменних сертифікатів на металі якісно і оперативно.

Металевий сертифікат на дерев'яній підкладці або в металевій рамці виглядає набагато солідніше, ніж надрукований на папері.

Дипломи на металі

грамота металева

Дипломи на металі - даний виріб, добре підходить для тих, хто хоче зробити гарний, презентабельний і унікальний подарунок партнерові по бізнесу. Або зробити ексклюзивний подарунок своєму колезі, виготовивши іменний вітальний металевий диплом з найкращими побажаннями в його день народження. Так само, подарункові дипломи на металі виготовляють для сім'ї, школи, які будуть дуже хорошим і оригінальним подарунком на будь-яке свято і залишать приємне враження про нього на довгий час.

Оформлення диплома буде залежати тільки від ваших уподобань. Або це будуть: масивні, солідні і класичні дипломи на дерев'яній підкладці, або більш легкі, строгі і сучасні дипломи в рамці з алюмінієвого багета.

Грамоти на металі

диплом на металі

Грамоти на металі - чудовий спосіб, відзначити внесок співробітників або колег вашої компанії, в її розвитку. Нагородити учасників змагань, виставок, конкурсів або олімпіад.

Грамоти на металі можуть бути вдячними. Дозвольте висловити вашу подяку близьким або дорогим людям, начальству або працьовитим співробітникам, в приємній, міцної і в той же час стильною формі, якою є металева грамота.

Вартість виготовлення

ОсноваРозмір металуЦіна
дерев'яна 10х15 см8х13 см130,00 грн
дерев'яна 15х20 см11х16 см210,00 грн
дерев'яна 20х25 см15х20 см350,00 грн
дерев'яна 22х30 см17х25 см440,00 грн

Колір друку - одноколірна або повнокольоровий друк
Колір металевої пластини - з золотим або срібним покриттям.
Колір дерева - під вишню.
Колір алюмінієвого багета - під золото або срібло.
Термін виготовлення - 1 день.