Кольоровий
цифровий друк
Чорно-білий
цифровий друк
Креслення
Інженерний друк
Послуги
кольорового та ч/б ксерокса

Друк креслень А0, А1, А2, А3, А4

Широкоформатний друк креслень А0, А1, А2 - послуга, виконання якої краще довірити професіоналам. Великі кольорові креслення, схеми карт, проекти САПР - основний інструмент роботи проектувальників, інженерів, а також всіх, хто працює з дизайном, архітектурою. І коли замовник чекає первісну документацію, ми можемо оперативно надати високоточну друк креслень терміново в Києві.

Приклад друку технічного креслення

Наша друкарня «Актив Принт» співпрацює з наступний організаціямі:

Часто до нас надходять замовлення від інших друкарень у яких немає своїх потужностей, для них ми надаємо агентську знижку. Це ще раз підтверджує, чому співпраця з нами вигідно.

Обладнання і програмне забезпечення

Якість готової роботи залежить від сучасного обладнання і фахівців з досвідом роботи на інженерній техніці.

Для друку креслень формату А0, А1, А2, А3, А4 потрібен графічний пристрій, іншими словами - плоттер. Це машина, за допомогою якої робляться широкоформатні креслення, діаграми і графіки. На таких плоттерах копіювання складається з двох етапів: сканування і роздруківки.

Чорно-білий друк креслень, схем мап, проектів САПР великого формату проводиться на обладнанні ROWE ecoPrint i4 - інженерний принтер з вбудованим контролером друку технічної документації, стандартна щільність паперу - 80 г/м2.

Для кольорового друку креслень, у нас встановлений плоттер Epson SureColor SC-S30610. Також його застосовують для друку рекламних плакатів, банерів і навіть великих фотографій. Щільність матеріалів може досягати до 500г/м2.

Для створення креслень використовують AutoCAD, за замовчуванням який зберігає в формат dwg, але друкувати з нього не бажано оскільки "злітають шрифти". Ми рекомендуємо зберігати в формат pdf.

Вартість друку креслень на папері великих форматів

Ціна чорно-білих роздруківок:

Фото плоттера для друку та копіювання креслень
< 20 копій < 100 копій < 500 копій < 1000 копій > 1000 копій
Розмір А2 35.00 грн. 31.00 грн. 28.00 грн. 26.00 грн. 25.00 грн.
Розмір А1 65.00 грн. 53.00 грн. 44.00 грн. 38.00 грн. 35.00 грн.
Розмір А0 95.00 грн. 75.00 грн. 60.00 грн. 50.00 грн. 45.00 грн.

Ціна кольорових роздруківок:

Розмір: A2 A1 A0
Ціна: 55.00 грн. 105.00 грн. 200.00 грн.

Переваги співпраці з нами

Приклад друку інженерних креслень і діаграм

У друкарні «Актив Принт» можна замовити послуги кольоровий широкоформатного друку, копіювання документів, сканування, а також після друковані роботи. З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

  1. Чи готові виконати роботу в стислий термін (оперативно надаємо замовлення, на виконання роботи йде менше години).
  2. На сайті актуальні і доступні ціни на послуги.
  3. Можливість замовлення і через інтернет або поштою.
  4. Якщо у вас нестандартне креслення, приймаємо замовлення на друк креслень різних розмірів, в тому числі рідко використовуваних.
  5. Доставка по Києву і Україні після виконання взятого замовлення.

Друкарня «Актив Принт» має високі технічні та виробничі потужності, що дозволяє брати в роботу навіть найскладніші замовлення. Залиште заявку на друк креслень на сайті або напишіть на електронну пошту. Менеджери компанії зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.

Оформити заявку!
фото