З фотографією
індивідуальні
З логотипом
корпоративні

Чашки з логотипом - виготовлення у Києві

Приклад друку логотипу на чашках і кухлях

Наша компанія спеціалізується на нанесенні логотипів на чашки та кухлі, що є досить актуальною та затребуваною послугою. Популярність брендованих чашок зумовлена тим, що чашки з логотипом допомагають підвищити імідж компанії, а також є ефективним засобом реклами, незамінним при проведенні різних акцій, семінарів та презентацій. Крім цього, скляні гуртки з логотипом – це чудовий спосіб створення єдиної концепції компанії.

Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, що дозволяє нам гарантувати виконання роботи не просто швидко, а й якісно. Зокрема:

Нанесення логотипу на чашку - це складний технологічний процес, який вимагає певної майстерності і професіоналізму, тільки в цьому випадку отримане зображення буде яскравим, чітким, насиченим і довговічним, а стильні і оригінальні чашки з логотипом компанії стануть гідним презентом для ваших ділових партнерів.

Якщо вам потрібні стильні і якісні чашки з логотипом (Київ) - телефонуйте нам прямо зараз і ви залишитеся задоволені нашою роботою.

Хочете замовити чашки з логотипом?

Причин, за якими вам краще звернутися в нашу компанію багато, наведемо основні наші переваги:

  1. Друк логотипу на кухлю фахівцями компанії проводиться швидко (термін виготовлення варіюється від 1-го до 3-х днів в залежності від обсягу роботи). У нас ви можете замовити чашки з нанесенням лого та не сумніватися в терміновості виконання незалежно від його складності.
  2. У нашому асортименті представлений широкий вибір колірної гами чашок і кухлів, що дозволяє підібрати ідеальне поєднання вашого логотипу з кольором посуду. Крім цього, у нас можна зробити замовлення на чашки і кружки з будь-яких матеріалів. Наприклад, замовити скляні кухлі з логотипом або керамічні чашки з лого.
  3. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, і ви завжди можете обговорити з нами дизайн і стилістику оформлення кухлі або чашки з метою надання замовлення більшої ексклюзивності.
  4. Використовувана нашими фахівцями технологія нанесення логотипу на чашку дозволяє досягти високої якості логотипу з максимально можливою передачею кольору, завдяки чому зображення стійке тримається на чашці протягом тривалого часу, не змінюючи своєї яскравості і привабливості.
  5. Ціни на нашу продукцію розумні і обгрунтовані. При цьому, звертаємо вашу увагу, що чим більше партія кухлів в одному замовленні, тим нижче загальна вартість замовлення.

Замовити чашки з логотипом в нашій компанії не складно. Ви можете зателефонувати нам на нашу контактним телефоном, або під'їхати до нас в офіс для того, щоб обговорити деталі вашого замовлення і терміни його виконання.

Оформити заявку!
фото