Виготовлення буклетів, каталогів, брошур

Дизайн та друк буклетів, каталогів, брошур

Тривалий час зручним і практичним інструментом донесення інформації до потенційних клієнтів є друкований буклет (каталог або брошура). Даний вид рекламної продукції являє собою огляд запропонованих товарів (послуг), що містить інформацію, на підставі якої споживач може зробити свій вибір. В буклетах, як і в каталогах, розміщуються фотозображення продукції, її технічні та споживчі характеристики, а також вартість.

Різновид буклетів і каталогів

Зразки надрукованих буклетів, каталогів, брошур

Каталоги та буклети бувають різних розмірів, як правило це А4, А5, Єврокаталог (у готовому вигляді 210х100 мм). Найбільш затребуваними є каталоги рослин для ландшафтного дизайну, буклети інтер'єру квартир, брошури предметів меблів і декору, а також багато чого іншого. Крім своєї тематичної спрямованості, даний вид поліграфічної продукції поділяється відповідно до цільового призначення.

Періодичні буклети, каталоги та брошури випускаються через певні часові проміжки, інформуючи про появу нових видів продукції, розширення переліку послуг, зміну цін і т. д. Даний вид реклами розрахований на постійних клієнтів, що стежать за фірмовими оновленнями. Для того щоб представити компанію у найкращому світлі, виконується друк каталогів іміджевого характеру, у яких наголос робиться не тільки на товари та послуги, а й на діяльність компанії в цілому.

Як відбувається виготовлення буклетів?

Замовити буклети, каталоги, брошури в Києві

Збір і структурування інформації - перший етап, з якого починається виготовлення каталогів. Уся представлена ​​в каталозі інформація має бути викладена доступно й грамотно, тому що це допомагає в просуванні продукції. Для того щоб уникнути граматичних і смислових помилок, перевірку текстової інформації слід робити до затвердження макета.

Після того як інформаційне наповнення готове, створюється дизайн каталогів. Красива графіка, що відповідає корпоративному стилю, допомагає потенційному споживачеві легко сприймати інформацію. Не менш важлива верстка каталогів, яка полягає в збірці наявних текстових матеріалів та дизайнерських ідей в готовий оригінал-макет каталогу. Заключним етапом робіт є друк каталогів, після чого готова партія рекламної продукції відправляється замовнику.

Оформити заявку!
фото